WKF Magyar Bajnokság 2009.

2009. április 18-19. SPORTMAX 1

Remek szervezésben, igen csak exkluzív helyen a XI. kerületi SPORTMAX 1 Sport Centrumban került megrendezésre idén a magyar bajnokság.
Népes és erős mezőny találkozott minden kategóriában, és nagyon meg kellett küzdeni a dobogós helyekért, ami nem is csoda, hisz a hazai karate legjobbjai gyűltek itt össze, hogy megvédjék bajnoki címüket, illetve új bajnokok szülessenek.
Ennek megfelelően, fantasztikus kata gyakorlatokat, és igen izgalmas, fordulatos, sok látványos technikát bemutató kumite küzdelmeket láthattunk.
Egyesületünket kicsik, nagyok és felnőttek képviselték  24 fő részvételével.
Első nap a kadet, junior, U21 és felnőtt korosztályunk, míg vasárnap a kicsik 8-13 éves korig  küzdöttek keményen az elért eredményekért. A munkánkat megkoronázta az eseményeket befejező versenyeredmények összesítése, miszerint

A 2009-es WKF Magyar Bajnokság résztvevő klubjai között 
II. helyezést
ért el a DYNAMIC Karate Sportegyesület.

Magyar Bajnokaink:
Katában: Baranyi Zsófia (8-9 év), Elek Zoltán (8-9 év), Dorogi Andrea (junior 16-17 év)
Kumitéban: Baranyi Zsófia (8-9 év, -25 kg), Vécsei Balázs (8-9 év, -25 kg),  Pál Tímea (10-11 év, +40 kg), Virga Péter (12-13 év, -45 kg)

Ezüstérmeseink:
Katában: Benkő Zsófia (8-9 év), Vécsei Balázs (8-9 év), Derzsi Tamás (12-13 év)
Kumitéban: Benkő Zsófia (8-9 év, -25 kg), Bagi Tamás (10-11 év, -40 kg)

Bronzérmeseink:
Katában: Fenyvesi Dominik (8-9 év), Vég Alexandra (10-11 év), Varga Dániel (12-13 év), Miklós Nikolett (felnőtt)
Kumitéban: Makay Kiara (8-9 év, -30 kg), Elek Zoltán (8-9 év, +35 kg),
Derzsi András (12-13 év, -45 kg), Miklós Dániel (U21, -68 kg)

Köszönjük minden lelkes szülőknek és tanítványnak, akik kiváló
szurkolótáborral buzdították a csapatot.

Képek!!! >>

 

Balaton Sió Kupa

Újabb kupa büszke tulajdonosai lehettünk

2009. április 04-05-én rendezték meg Siófokon a Balaton Sió Kupa Nyílt Nemzetközi Karate Bajnokságot, ahol 11 ország >>Szlovákia, Szerbia, Szlovénia, Csehország, Románia, Cyprus, Ausztria, Grúzia, Lengyelország, Bulgária és  Magyarország<< kiváló versenyzőivel mérhették össze tudásukat Egyesületünk karatékái.
A kétnapos versenyen kadet, junior és felnőtt versenyzőink szombaton, a kisebbek, pedig vasárnap mutathatták meg tudásukat. Több esetben a szívüknek és a fantasztikus szurkolásnak köszönhetően perzselő hangulatban értek el igen kitűnő eredményeket. A jó hangulat a versenyen vége felé csak fokozódott, hiszen remek eredményekkel zárva a versenyt a második nap végén immáron másodjára elnyertük a „legeredményesebb egyesületnek” járó serleget.
Képek!!! >>

Egyesületünk versenyzői az alábbi eredményeket érték el:

BÁLINT KRISZTOFER kata II. hely
BARANYI ZSÓFIA         kata II. hely, kumite II. hely
BENKŐ ZSÓFIA            kata I. hely, kumite III. hely
VÉCSEI BALÁZS           kumite III. hely
ELEK ZOLTÁN              kumite III. hely
DEÁK ROLAND             kumite II. hely
BAGI TAMÁS                   kata III. hely
VIRGA PÉTER                kata I. hely, kumite I. hely
DOROGI LÁSZLÓ          kumite II. hely
CSÁKY ATTILA               kumite I. hely
PELLER ÁDÁM               kumite III. hely
DOROGI ANDREA         kata II. hely
MIKLÓS DÁNIEL            kumite III. hely
MIKLÓS NIKOLETT       kata II. hely

Csapatok:
DYNAMIC 1. (Dorogi Andrea, Győriványi Renáta, Miklós Nikolett) kata I. hely
DYNAMIC 3. (Baranyi Zófia, Benkő Zsófia, Makay Kiara) kata, kumite I. hely
DYNAMIC 4. (Vécsei Balázs, Elek Zoltán, Deák Roland) kata II kumite III hely
DYNAMIC 5. (Derzsi András, Virga Péter, Varga Dániel) kata I kumite III hely
DYNAMIC 6. (Bagi Tamás, Derzsi András, Derzsi Tamás) kata III. hely
DYNAMIC 7. (Dorogi László, Peller Ádám, Harsányi Ádám) kumite II. hely
DYNAMIC 8. (Dorogi László, Peller Ádám, Miklós Dániel) kumite II. hely

A verseny legeredményesebb versenyzője
VIRGA PÉTER
(egyéni kata I. hely, egyéni kumite I. hely, csapat kata I. hely,
csapat kumite III. hely)

Gratulálunk mind a 27 indulónknak, akik hozzájárultak ehhez a szép eredményhez!!!

A szurkoló táborunk ismét gondoskodott a legjobb hangulatról, ezúton is köszönjük mindenkinek!!

VII. Kodomo Kupa

Ez a szombatunk is remek családi hangulatban telt, nagyon sok éremmel és
örömmel :), illetve sok-sok szívbőljövő ajándékkal térhettek haza a
versenyzőink, akiknek 42 érmet sikerült begyűjteniük. Mindenki
megmutathatta hogy mire képes, a legkissebbek kihon versenyszámban, a
többiek katában és kumitéban egyaránt.
Ezen kívül még "bíróink" is megvillanthatták tudásukat, és az kell mondani
hogy remekül helyt álltak most is. :)))

Képek!!! >>

5. Harasuto Europe Cup, Lodz, Lengyelország

A 2009. február 28. és március 01. között Lengyelországban megrendezésre kerülő HARASUTO EUROPE CUP pontszerző versenyen a magyar válogatott keret tagjaként kiutazó 3 versenyzőnk és a női csapat katánk is jól megállta a helyét a szinvonalas és nagy létszámú versenytársak között.

Eredményeink:
Kumite:
DOROGI LÁSZLÓ 12-13 éves +55 kg súlycsoportban 2. helyezés
14-15 éves -63 kg súlycsoportban 3. helyezés
MIKLÓS DÁNIEL senior -67 kg súlycsoportban 4. helyezés
PELLER ÁDÁM 16-17 éves -76 kg súlycsoportban 4. helyezés

Csapat kata:
GYŐRIVÁNYI RENÁTA & DOROGI ANDREA & MIKLÓS NIKOLETT Senior női csapat kata 1. helyezés

Gratulálunk!

Tatami Team Kupa 2009.02.21.

Versenyzőink szívvel-lélekkel, kemény munkával készültek az ország
egyik-ha nem a legszínvonalasabb versenyére- a Klíma Zsuzsanna és
Szathmáry Renáta által szervezett TATAMI TEAM KUPÁRA, melyen klubunk
részére a tét igen nagy volt, mégpedig hogy meg tudja-e nyerni végleg a
Tatami Team vándorkupát.
Egyesületünk 40 igen elszánt 7 és 18 év között indulóval érkezett, de ez a
létszám mit sem ért volna az óriási szurkolótábor bíztatása és támogatása
nélkül.
A sikeres versenyzői, edzői, támogatói (KHELL FOOD – KELÉNYI ZOLTÁN),és
szurkolói munkának köszönhetően harmadszorra is sikerült megnyerni a kupát
és ezzel meg is tartani, mai a verseny életében először fordult elő.

Arany érmeseink katában: Elek Zoltán, Vég Alexandra, Baranyi Zsófia,
Czagány Dóra
Arany érmeseink kumitéban: Makay Kiara, Németh Zsanett, Vécsei Balázs,
Bagi Tamás, Pál Tímea,

Ezüst érmeseink katában: Bálint Krisztofer, Kiss Zoltán, Benkő Zsófia,
Nagy Bence, Dorogi Andrea
Ezüst érmeseink kumitéban: Komjáti Mercédesz, Kiss Zoltán, Deák Roland,
Miklós Dániel

Bronz érmeseink katában: Makay Kiara, Deák Roland, Szajkó Tibor, Pál
Tímea, Miklós Dániel, Győriványi Renáta, Derzsi András
Bronz érmeseink kumitéban: Vég Alexandra, Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia,
Czagány Dóra, Csordás Roland, Peller Ádám

Gratulálunk minden versenyzőnknek és köszönet a szurkolóinknak:)

Képek!!! >>

12. STYRIAN OPEN Ausztria

A verseny napja már a kora hajnali órákban jól indult, hiszen a magyar csapat (Kai Sei, Ac-Sinus, Arashi SC, Dynamic Kse) egy busszal, együtt utazott a február 14-ei nemzetközi versenyre Fürstenfeldbe.
A jó hangulat a versenyen csak fokozódott, hiszen együtt szurkoltunk egymásért, majd remek eredményekkel zárta a versenyt mind a 4 csapat.
Zárásként pedig a hazaút volt aztán a csapatépítés a javából :), beszélgetés, nevetés......

Csapatunk minden indulója eredményes volt és felállhatott a dobogó valamely fokára, és különösen büszkék vagyunk Győriványi Renire és Dorogi Lacira akik idősebb (kadett) korosztályban remekül helyt álltak. Sőt........

Aranyérmeseink: DOROGI LÁSZLÓ (kumite)
PELLER ÁDÁM (kumite)
férfi csapat kumite: DOROGI LÁSZLÓ, PELLER ÁDÁM, MIKLÓS DÁNIEL

Ezüstérmeseink: GYŐRIVÁNYI RENÁTA (kumite)
DOROGI ANDREA (kata)
MIKLÓS DÁNIEL (kumite)
női csapat kata: GYŐRIVÁNYI RENÁTA, DOROGI ANDREA, MIKLÓS NIKOLETT

Bronzérmeseink: MIKLÓS NIKOLETT (kata)
CSORDÁS ROLAND (kumite)

Gratulálunk mindenkinek!!!

2008 Kiváló sportolói

2009. február 9-én adta át a XV. Kerületi Önkormányzat és Polgármesteri Hivatal a kerületben élő vagy tanuló sportolóinak a "Kiváló sportoló" elismerést 3 kategóriában az eredményesség függvényében.
Egyesületünk 9 tagja (Czagány Dóra, Bagi Tamás, Serbán Vivien, Csordás Bettina, Virga Péter, Dorogi László, Dorogi Andrea, Miklós Dániel, Miklós Nikolett) vehette át Hajdú László polgármester úrtól és Vagra József sportreferenstől a legeredményesebb sportolónak járó emlékplakettet.
A díjátadó után a hivatal 3 képviselője személyesen koccintott a díjazottakkal és kívánt további sok sikert, kitartást és türelmet minden versenyzőnek, majd mindenkit egy állófogadáson vendégelt meg az önkormányzat.

A 2009-es évet egy nagyon eredményes versennyel kezdték meg tanítványaink, az 5 évestől a 17 éves korig bezárólag kivétel nélkül mindenki.
Gál Andris még a legfiatalabb indulónak járó különdíjat is átvehette.
Versenyzőink 3 kategóriában (kihon, kata és kumite) versenyeztek, sokan 2 versenyszámban is dobogós helyezéssel. Egyesületünket nem csak versenyzői olalon képviseltettük, hiszen Miklós Dániel a bírói kar tagjaként tevékenykedett az igazságos döntések terén.

Aranyérmesek: Málnai Áron, Nagy-Benczey Luca, Gál Róbert, Vécsei Balázs, Benkő Zsófia, Vég Alexandra, Dinyés Anna, Bagi Tamás, Serbán Vivien, Pál Tímea, Czagány Dóra, Győriványi Renáta, Derzsi András, Virga Péter, Dorogi László

Ezüstérmesek: Bognár Attila, Kádas Richárd, Kiss Martin, Makay Kiara, Varga Dániel, Csáky Attila

Brozérmesek: Gál András, Bálint Krisztofer, Elek Zoltán, Fenyvesi Dominik, Deák Roland, Komjáti Mercédesz, Csordás Bettina, Derzsi Tamás, Dorogi Andrea

IV.helyezést értek el: Végh Zoltán és Dén Zsombor

Összesítésben 45 érmet hoztunk és a Dynamic csapata I. helyen végzett az egyesületek között. 

Oldalak