SERIES A CHILE

2019. szeptember 20-22. Chile, Santiago

Indulóink:

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                 kumite felnőtt -75 kg -

 

BUDAPEST OPEN

2019. SZEPTEMBER 14-15. Magyarország, Budapest

Indulóink: 66 fő/ 24 érem

  • ANTAL GRÉTA                          kumite U10 -30 kg -
  • BADAK BALÁZS                         kumite U14 -50 kg 3. hely
  • BALÓ HUNOR                           kumite kadet -63 kg -
  • BARANYI ZSÓFIA                  kumite U21 -55 kg 1. hely
  • BARTOS NORBERT                    kumite kadet +70 kg 5. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                         kumite junior +59 kg 3. hely
  • BENKŐ ZSOLT                          kumite kadet -70 kg -
  • BERNÁD VIVIEN                       kumite U14 -42 kg 5. hely
  • BOTOS BOTOND                       kumite U21 -75 kg 2. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                       kumite U21 -61 kg -
  • CSORBA EDE                            kumite junior -55 kg -
  • CSÖPPŰ BENCE                        kumite U21, senior -60 kg -
  • DALNOKI SZOFI                        kumite U12 -35 kg 2. hely
  • DEME BÁLINT                          kumite junior -68 kg -
  • DUDÁS ZSOMBOR                     kumite kadet -52 kg -
  • ÉLES BENCE                             kumite U21 -84 kg -
  • FÁBIÁN CSENGE                       kata U21 2. hely, senior 2. hely
  • FAZEKAS ADRIENN                   kumite U10 -30 kg -
  • FEHÉR PÉTER                         kumite U21 -60kg 1. hely, senior -60 kg -
  • FEJÉR MILÁN                           kumite U10 -27 kg -
  • FISCHER ÁDÁM HUNOR            kumite U10 -32 kg -
  • FISCHER BÁLINT                   kumite U14 -45 kg 1. hely
  • GALIGER SZILÁRD                 kumite U12 -30 kg 1. hely
  • GÁSPÁR LAURA                        kumite U14 -42 kg 3. hely
  • GÖDRI-MARTIS HUBA              kumite junior -55kg -
  • GUTHY KOPPÁNY                      kumite U14 -50 kg 3. hely
  • GYÁRFÁS ZSOLNA                     kumite U14 -42 kg -
  • GYOVAI ROLAND                      kumite U21 +84 kg 5. hely
  • HALMÁGYI CHANEL                  kumite U14 -42 kg -
  • HALMÁGYI MÁRK                      kumite kadet -52 kg -
  • HÁRSPATAKI GÁBOR            kumite senior -75 kg 1. hely, open 2. hely
  • IANCULESCU ZSÓFIA                kumite U14 -47 kg -
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA          kumite junior -53 kg 2. hely
  • ISTÓK MÁRK                            kumite kadet -52kg 5. hely
  • JAKAB ESZTER                          kumite U12 -40 kg -
  • JANKÓ ANDREA                                    kumite U10 +30 kg -
  • KIRÁLY KÁROLY                       kumite U12 -30 kg -
  • KISS MAJA                               kata kadet -
  • KISS ZSÓFIA                          kata junior 1. hely
  • KNIRSH PATRIK                       kumite kadet -63 kg -
  • KOVÁCS DOMINIKA              kata kadet 1. hely
  • KOVÁCS GERGELY                    kumite U12 -35 kg -
  • LEVELEKI ANTÓNIA                  kumite kadet -54 kg -
  • MEDVE PATRIK                         kumite U14 -45 kg -
  • MEGYESI LILI                           kumite U12 -30 kg -
  • NAGY PETRA                            kumite U10 -30 kg -
  • NGUYEN HOANG AN                 kumite U21, senior -67 kg -
  • PÉTER-CSIKI CSANÁD               kumite U10 -32 kg 2. hely
  • PORZSOLT ZALÁN                    kumite U10 -27 kg -
  • SIKLÓDI MÁTÉ                         kumite kadet -63 kg -
  • SINKÓ DIÁNA                           kumite U14 +47 kg -
  • STERCK LAURA                      kata senior 1. hely
  • SZABÓ SOMA                            kata junior -
  • SZÖLLŐSI PATRIK                    kumite junior -61 kg -
  • TAKÁCS ESZTER                     kata U12 1. hely, kumite U12 -30 kg 2. hely
  • TAMÁSI ANDRÁS                      kumite U10 -32 kg -
  • TÁNCZOS MÁRTON RICHÁRD    kumite kadet -52 kg -
  • TARSOLY TAMÁS                      kumite U21 -67 kg -
  • TISCHLER BOTOND                  kumite U10 -32 kg -
  • TÓTH MÁTÉ                            kumite U14 -40 kg 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                       kumite U14 -40 kg 3. hely
  • TÖRÖK PANKA                       kumite U12 -35 kg 1. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                  kumite U14 -45 kg -
  • VARGA JÁZMIN                         kumite U14 -42 kg -
  • VAS ZSÓFIA                             kata U21 5. hely, senior -
  • VITÁLYOS ESZTER                    kumite kadet -54 kg –

 

ÖSSZESÍTETT 2. HELYEZÉS

 

PREMIER LEAGUE TOKIO

2019. szeptember 6-8. Japan, Tokio

Indulóink:

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                 kumite felnőtt -75 kg -
  • STERCK LAURA                         kata felnőtt -

 

MEDIMURJE OPEN

2019. AUGUSZTUS 31. Horvátország, Cakovec

Indulóink: 25 fő/ 21 érem

  • BADAK BALÁZS                         kumite U14 -48 kg -
  • BARANYI ZSÓFIA                      kumite U21 -55 kg -
  • BATICZ BÁLINT                        kumite U14 -52 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                         kumite junior +59 kg 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                    kumite U21 -61 kg 1. hely
  • DALNOKI SZOFI                    kumite U12 -36 kg 1. hely
  • DEME BÁLINT                          kumite junior -68 kg -
  • DUDÁS ZSOMBOR                     kumite kadet -52 kg -
  • ÉLES BENCE                             kumite U21 -75 kg 5. hely
  • FISCHER BÁLINT                   kumite U14 -45 kg 1. hely
  • GYOVAI ROLAND                      kumite U21 -84 kg 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR                kumite senior -75 kg 2. hely
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     kumite junior -59 kg 1. hely
  • ISTÓK MÁRK                            kumite kadet -52 kg -
  • KISS MAJA                               kata U14 5. hely, kadet -
  • KISS ZSÓFIA                            kata junior 5. hely, senior 3. hely
  • KOVÁCS GERGELY                    kumite U12 -34 kg 2. hely
  • SINKÓ DIÁNA                           kumite U14 -55 kg 2. hely
  • SZÖLLŐSI PATRIK                    kumite junior -61 kg 3. hely
  • TAKÁCS ESZTER                     kata U12 1. hely. U14 1. hely, kumite U12 -32 kg 3. hely
  • TARSOLY TAMÁS                      kumite U21 -67 kg 2. hely
  • TÓTH MÁTÉ                             kumite U14 -41 kg 3. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                    kumite U14 -41 kg 1. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                  kumite U14 -45 kg 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                             kata U21 3. hely. senior 2. hely

 

 

ÖSSZESÍTETT 1. HELYEZÉS!!!

 

YOUTH LEAGUE UMAG

2019. július 4-7. Horvátország, Umag

Indulóink:

  • FISCHER BÁLINT                   kumite U14 -40 kg 5. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                     kumite U14 -40 kg 7. hely
  • MEDVE PATRIK                      kumite U14 -40 kg 9. hely
  • TÓTH MÁTÉ                              kumite U14 -40 kg -
  • BADAK BALÁZS                         kumite U14 -50 kg -
  • BATICZ BÁLINT                        kumite U14 -50 kg -
  • ISTÓK MÁRK                            kumite kadet -52 kg -
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     kumite junior -53 kg 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                      kumite junior -59 kg -
  • BENKŐ ZSÓFIA                         kumite junior +59 kg –
  • FÁBIÁN CSENGE                       kata U21–
  • KISS ZSÓFIA                             kata junior -
  • KISS MAJA                                kata U14 -
  • KOVÁCS DOMINIKA                  kata kadet -
  • HIDEG ANNA                            kata kadet -
  • BOTOS BOTOND                       kumite -68 kg –
  • CSÖPPÜ BENCE                         kumite U21 -60 kg -
  • FEHÉR PÉTER                           kumite U21 -60 kg -

 

II. EUROPEAN GAMES

2019. június 17-30. Belorusszia, Minszk

  • HÁRSPATAKI GÁBOR              kumite felnőtt -75 kg 3. hely

COMBAT GAMES

2019. június 17-21. Budapest

Indulóink:

  • KISS ZSÓFIA                          kata 1. hely
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     kumite -53 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                      kumite +59 kg 2. hely
  • SZÖLLŐSI PATRIK                 kumite -55 kg 2. hely
  • KOVÁCS DOMINIKA                  kata -
  • FARKAS MILÁN                         kumite -68 kg -

 

PREMIER LEAGUE SHANGHAJ

2019. június 7-9. Kína, Shanghaj

Indulóink:

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                 kumite felnőtt -75 kg 9. hely

 

WKF MAGYAR BAJNOKSÁG

2019. május 25-26. Budapest

 

Utánpótlás és gyerek

Indulóink: 46 fő/56 érem

  • FISCHER ÁDÁM HUNOR            kumite 8 év -28 kg 2. hely
  • FEJÉR MILÁN                            kumite 8 év -28 kg-                 
  • BORBÉLY ESZTER                      kumite utánpótlás 9 év -32 kg-
  • FAZEKAS ADRIENN                   kumite utánpótlás -28 kg 2. hely
  • GYÁRFÁS ZSOLNA                     kumite 9 év -28 kg 3. hely
  • JAKAB ESZTER-ABIGÉL          kumite 9 év +32 kg 1. hely
  • JANKÓ ANDREA                     kumite utánpótlás 9 év +32 kg 1. hely
  • LÁSZLÓ KINCSŐ                     kumite utánpótlás 9 év -32 kg 1. hely
  • BÁRDI BARBARA                    kata utánpótlás 9 év 1. hely, kumite up 9 év -32 kg 3. hely
  • NAGY PETRA                          kata up. 9 év 1. hely, kumite utánpótlás 9 év -32 kg 3. hely
  • ARANY-SZABÓ SIMON               kata utánpótlás 9 év 3. hely, kumite utánpótlás 9 év -28 kg-
  • TAMÁSI ANDRÁS                      kata utánpótlás 9 év-, kumite 9 év -28 kg 3. hely
  • PAPP RÓBERT                           kata up. 9 év 3. hely, kumite utánpótlás +33 kg 2. hely
  • PÉTER-CSIKI CSANÁD           kumite utánpótlás 9 év -33 kg 1. hely
  • PORZSOLT ZALÁN                     kumite utánpótlás 9 év -28 kg-
  • TISCHLER BOTOND                  kumite utánpótlás 9 év -28 kg-
  • MEGYESI LILI                         kata up. 10 év 3. hely, kumite 10 év -30 kg 1. hely
  • GALIGER SZILÁRD                    kumite 10 év -30 kg 3. hely
  • KIRÁLY KÁROLY                    kumite utánpótlás 10 év -30 kg 1. hely
  • TAMÁSI PANNA FRUZSINA        kumite utánpótlás 10 év -40 kg-
  • RÁTHONYI VIVIEN                    kata up.10 év 3. hely, kumite utánpótlás 10 év -40 kg 2. hely
  • DALNOKI SZOFI                     kata 10 év 1. hely, kumite 10 év -35 kg 1. hely
  • TÖLGYES GERGŐ                      kumite 11 év -35 kg-
  • KOVÁCS GERGELY                    kumite 11 év -35 kg 3. hely
  • TÓTH MÁTÉ                            kata 11 év 1. hely, kumite 11 év -45 kg 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                     kata 11 év 3. hely, kumite 11 év -40 kg 1. hely
  • HALMÁGYI CHANEL                  kumite 11 év -35 kg 2. hely
  • TÖRÖK PANKA                       kumite 11 év -30 kg 1. hely
  • BADAK BORBÁLA                      kata utánpótlás 11 év 5. hely, kumite 11 év -40 kg-
  • BÁRDI NIKOLETT                      kata 11 év 3. hely, kumite 11 év -30 kg 3. hely
  • KOVÁCS PETRA                         kata up. 11 év 3. hely, kumite utánpótlás 11 év -40 kg 3. hely
  • TAKÁCS ESZTER                     kata 11 év 1. hely, kumite 11 év -30 kg 2. hely
  • JENEI BOTOND                         kumite 12 év -55 kg 2. hely
  • GUTHY KOPPÁNY                      kumite 12 év -50 kg 3. hely
  • BATICZ BÁLINT                      kumite 12 év -50 kg 1. hely
  • MEDVE PATRIK                         kata 12 év 3. hely, kumite 12 év 40 kg 3. hely
  • FISCHER BÁLINT                   kumite 12 év -40 kg 1. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                  kumite 12 év -45 év 2. hely
  • SINKÓ DIÁNA                           kumite 12 év -47 kg 2. hely
  • GÁSPÁR LAURA                        kumite 12 év -42 kg-
  • VARGA JÁZMIN                         kumite 12 év -42 kg-
  • IANCULESCU ZSÓFIA            kumite 13 év - 47 kg 1. hely
  • BADAK BALÁZS                         kumite 13 év -45 kg 2. hely
  • SIKLÓDI MÁTÉ                         kumite 13 év +55 kg 2. hely
  • KISS MAJA                             kata 13 év 1. hely
  • BERNÁD VIVIEN                       kumite 13 év -42 kg 2. hely

 

  • MTK 1 (Tamási, Papp, Arany-Szabó)           csapat kata U10 1. hely
  • MTK 2 (Dalnoki, Takács, Bárdi)                         csapat kata U12 2. hely
  • MTK 3 (Badak, Megyesi, Kovács)                      csapat kata U12 3. hely
  • MTK 4 (Tóth, Medve, Tóth)                               csapat kata U14 3. hely
  • MTK 5 (Tamási, Tóth, Fischer)                     csapat kumite U14 1. hely
  • MTK 6 (Fischer, Tóth, Guthy)                            csapat kumite U14 2. hely
  • MTK 7 (Arany-Szabó, Kovács, Vadászi, Siklódi)   csapat kumite U14 -
  • MTK 8 (Péter-Csiki, Porzsolt, Galiger, Jenei)       csapat kumite U14 -
  • MTK 9 (Papp, Medve, Tölgyesi, Baticz)              csapat kumite U14 -
  • MTK 10 (Tischler, Fejér, Király, Badak)              csapat kumite U14 -
  • MTK 11 (Jakab, Török, Takács, Gáspár)            csapat kumite U14 3. hely
  • MTK 12 (Nagy, Dalnoki, Megyesi, Berbád)         csapat kumite U14 5. hely
  • MTK 13 (Gyárfás, Jankó, Halmágyi, Ianculescu) csapat kumite U14 3. hely
  • MTK 14 (Bárdi, Fazekas, Tamási, Kovács, Varga) csapat kumite U14 -
  • MTK 15 (László, Borbély, Bárdi, Badak, Sinkó)   csapat kumite U14 5. hely

 

Kadet, junior, U21

Indulóink: 36 fő/ 34 érem

  • BATICZ LUCA                           kata kadet -
  • KOVÁCS DOMINIKA              kata kadet 1. hely
  • HIDEG ANNA                            kata kadet 3. hely
  • TÓTH LILLA                             kata junior 3. hely, felnőtt -
  • KISS ZSÓFIA                            kata junior 2. hely, felnőtt 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                             kata U21 2. hely, felnőtt 3. hely
  • FÁBIÁN CSENGE                    kata U21 1. hely, felnőtt 2. hely
  • STERCK LAURA                      kata felnőtt 1. hely
  • SZABÓ SOMA                            kata kadet -
  • BARTOS NORBERT                    kumite kadet +70 kg 3. hely
  • HALMÁGYI MÁRK                      kumite kadet -52 kg -
  • LUKÁCS ZOLTÁN                    kumite kadet -57 kg 1. hely
  • TÁNCZOS MÁRTON RICHÁRD    kumite kadet -52 kg -
  • ISTÓK MÁRK                            kumite kadet -52 kg 2. hely
  • VITÁLYOS ESZTER                    kumite kadet -47 kg 3. hely
  • LEVELEKI ANTÓNIA                  kumite kadet -47 kg 2. hely
  • BALÓ HUNOR                           kumite kadet -63 kg -
  • NAGY ZOLTÁN                          kumite kadet -63 kg -
  • KNIRSCH PATRIK                     kumite kadet -63 kg 2. hely
  • CSORBA EDE                            kumite junior -55 kg 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS            kumite junior -55kg 1. hely
  • SZÖLLŐSI PATRIK                    kumite junior -55 kg -
  • KENDE ÁRON                           kumite junior -61 kg 3. hely
  • GEIGER BALÁZS                       kumite junior -61 kg -
  • DEME BÁLINT                          kumite junior -68 kg -
  • FARKAS MILÁN                         kumite junior -68 kg 3. hely
  • BOTOS BOTOND                    kumite junior -76 kg 1. hely
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     kumite junior -53 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                      kumite junior + 59 kg 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                  kumite U21 -55 kg 1. hely
  • FEHÉR PÉTER                         kumite U21 -60 kg 1. hely, felnőtt 1. hely
  • CSÖPPŰ BENCE                        kumite U21 -60 kg 2. hely, felnőtt -
  • GYOVAI ROLAND                      kumite U21 -84 kg -
  • VIRÁG ANDRÁS                        kumite felnőtt -84 kg 3. hely
  • TAMÁS FERDINÁND              kumite felnőtt -84 kg 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR            kumite felnőtt -75 kg 1. hely

 

  • MTK 1 (Vas, Kiss, Tóth)                                csapat kata felnőtt 1. hely
  • MTK 2 (Vitályos, Leveleki, Ilankovic, Benkő)      csapat kumite U18 2. hely
  • MTK 3 (Farkas, Bartos, Baló)                            csapat kumite U18 3. hely
  • MTK 4 (Botos, Barnyi)                                      csapat kumite U18 -                 
  • MTK 5 (Lukács, Nagy, Halmágyi, Szöllősi)          csapat kumite U18 -
  • MTK 6 (Geiger, Knirsch, Kende, Tánczos)          csapat kumite U18 -
  • MTK 7 (Hárspataki, Tamás, Virág, Fehér)   csapat kumite felnőtt 1. hely

 

LEGEREDMÉNYESEBB

KATA, U14, KADET, JUNIOR, U21 KLUB

 

HAPPY KIDS KUPA

2019. május 18. Budapest

Indulóink: 16 fő/ 32 érem

  • KIS MÁTYÁS                             shiko 8-9 év 1. hely, kumite 8 év 1. hely
  • BARANYI ZSÓFI                        shiko 6 év 1. hely, szivacskumite 6 év 3. hely
  • SOLTI PANNI                            kata 8-9 év 1. hely, kumite 8-9 év 3. hely
  • FEKETE ZALÁN                         shiko 8-9 év 1. hely, szivacskumite 8 év 1. hely
  • MARTON BÁLINT                      shiko 6 év 3. hely, szivacskumite 6 év 1. hely
  • KOVÁCS LEVENTE                     shiko 6 év 1. hely, kumite 6 év 2. hely
  • FLUCK BENCE                           shiko 8-9 év 3. hely, szivacskumite 8 év 2. hely
  • FLUCK MÁTÉ                             shiko 8-9 év 3. hely, szivacskumite 8 év 1. hely
  • NÉMETH EMMA                         kata 8-9 év 1. hely, kumite 8-9 év 1. hely
  • MOHR OLIVÉR                          shiko 7 év 2. hely, szivacskumite 7 év 3. hely
  • MIJHES ISTVÁN                        shiko 6 év 3. hely, szivacskumite 6 év 1. hely
  • ÉRDI PANNI                             shiko 5 év 3. hely, szivacskumite 5 év 2. hely
  • HORVÁTH ANNA                       shiko 7 év 3. hely, szivacskumite 7 év 3. hely
  • YANG WENLONG LUCAS            shiko 6 év 2. hely, szivacskumite 6 év 1. hely
  • TÓTH RICHÁRD                        shiko 1. hely, szivacskumite 1.hely          
  • BUDA BENCE                            shiko 2. hely, szivacskumite 1. hely

 

SERIES A ISTANBUL

2019. május 17-19. Törökország, Isztambul

Indulóink: 3 fő

  • HÁRSPATAKI GÁBOR             kumite felnőtt -75 kg 3. hely
  • FEHÉR PÉTER                           kumite felnőtt -60 kg 11. hely
  • STERCK LAURA                         kata felnőtt 21. hely

 

KARATE 1 YOUTH LEAGUE

2019. május 3-5. Ciprus, Limassol

Indulóink: 5 fő

  • BARTOS NORBERT                 kumite kadet +70 kg 5. hely
  • CSORBA EDE                            kumite junior -55 kg-
  • BALÓ HUNOR                           kumite kadet -57 kg-
  • VITÁLYOS ESZTER                 kumite kadet -47 kg 7. hely
  • SIKLÓDI MÁTÉ                         kumite 12-12 +55 kg-

 

CZECH KARATE OPEN

2019. május 4-5. Csehország

Indulóink: 11 fő/14 érem

  • BARANYI ZSÓFIA                  kumite junior -59 kg 1. hely
  • FÁBIÁN CSENGE                    kata U21 1. hely, felnőtt 1. hely
  • FISCHER BÁLINT                      kadet -52 kg 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR                 kumite felnőtt -75 kg 2. hely, OPEN 2. hely
  • HIDEG ANNA                            kata kadet 3. hely
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     kumite junior -53 kg 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                             kata junior 1. hely, felnőtt 2. hely
  • KOVÁCS DOMINIKA                  kata kadet 3. hely
  • SZÖLLŐSI PATRIK                    kumite junior -55 kg 2. hely
  • TÓTH LILLA                             kata junior 5. hely
  • VAS ZSÓFIA                              kata U21 2. hely, felnőtt 3. hely
  • KISS MAJA                                kata kadet 5. hely

 

 

ERZSÉBET KUPA

2019. ÁPRILIS 27. Budapest

Indulóink: 13 induló/ 11 érem

  • MEGYESI ANNA                        kata 6-7 év 2. hely
  • FISCHER ÁDÁM HUNOR        kumite 8-9 év -30 kg 1. hely
  • KÜRK ZÉTÉNY                          kumite 8-9 év -30 kg 3. hely
  • LUKSZITS ZSOMBOR                 kumite 8-9 év -30 kg -
  • ARANY SZABÓ SIMON               kata 8-9 év 2. hely
  • TAMÁSI ANDRÁS                      kata 9 év 2. hely, kumite 9 év -30 kg 3. hely
  • PAPP RÓBERT                          kata 9 év 3. hely
  • BÁRDI BARBARA                      kumite 8-9 év-30 kg 3. hely
  • MEGYESI LILI                           kumite 9 év –30 kg 3. hely
  • RÁTHONYI VIVIEN                    kumite 9 év +34 kg –
  • BÁRDI NIKOLETT                   kata 10-11 év 1. hely, kumite 10-11 év -34 kg 1. hely
  • KOVÁCS PETRA                        kata 10-11 év 3. hely
  • PAPP RÓZA                              kata 12-13 év -

 

PREMIER LEAGUE RABAT

2019. ÁPRILIS 19-21. Rabat, Marocco

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                kumite felnőtt -75 kg (legjobb 16 között)
  • STERCK LAURA                        kata felnőtt -

 

48 th GOLDEN BELT CACAK

2019. ÁPRILIS 13. Szerbia, Cacak                        

Indulóink:

  • KISS ZSÓFIA                         kata junior 1. hely, felnőtt 2. hely
  • BARTOS NORBERT                    kumite kadet +70 kg 2. hely
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     kumite junior -53 kg 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                      kumite U21 -55 kg 2. hely
  • FEHÉR PÉTER                         kumite U21 -60 kg 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR                kumite felnőtt -75 kg 2. hely

 

HARASUTO CUP

2019. ÁPRILIS 06. Lengyelország, Lodz                

Indulóink:

  • KISS ZSÓFIA                         kata felnőtt 1. hely, junior 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                             kata felnőtt 3. hely
  • FÁBIÁN CSENGE                       kata felnőtt 3. hely
  • TÓTH LILLA                             kata junior 3. hely
  • KOVÁCS DOMINIKA                  kata kadet 2. hely
  • KISS MAJA                               kata kadet (7. hely)
  • HIDEG ANNA                            kata kadet –
  • SZABÓ SOMA                           kata kadet -

 

54 rd SENIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

2019. MÁRCIUS 28-31. Guadalajara, Spanyolo.

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                kumite -75 kg, csapatkumite 7. hely
  • TAMÁS FERDINÁND                  csapatkumite 7. hely
  • FEHÉR PÉTER                           kumite -60 kg
  • STERCK LAURA                        kata -

 

SZÉKI KUPA

2019. MÁRCIUS 23. Szekszárd                             

Indulóink:

  • FISCHER ÁDÁM HUNOR             kata 8-9 év 3. hely, kumite 8-9 év -32 kg -
  • KÜRK ZÉTÉNY                          kata 8-9 év -, kumite 8-9 év -27 kg -
  • LUKSZITS ZSOMBOR                 kata 8-9 év -, kumite 8-9 év -32 kg -
  • TAMÁSI ANDRÁS                      kata 8-9 év 3. hely, kumite 8-9 év -32 kg-
  • PAPP RÓBERT                        kata 8-9 év 1. hely, kumite 8-9 év +32 kg-
  • BÁRDI BARBARA                       kata 8-9 év -, kumite 8-9 év -30 kg 3. hely
  • MEGYESI LILI                           kata 8-9 év 3. hely, kumite 8-9 év -30 kg 3. hely
  • NAGY PETRA                            kata 8-9 év 2. hely, kumite 8-9 év -30 kg –
  • JAKAB ESZTER                          kumite 8-9 év +30 kg 2. hely
  • BÁRDI NIKOLETT                     kata 10-11 év 2. hely, kumite 10-11 év -32 kg 3. hely
  • BADAK BORBÁLA                      kata 10-11 év 3. hely, kumite 10-11 év +38 kg –
  • RÁTHONYI VIVIEN                    kata 10-11 év -, kumite 10-11 év +38 kg -
  • KOVÁCS PETRA                        kata 10-11 év -, kumite 10-11 év +38 kg –
  • NÓGRÁDI BENEDEK                  kumite 12-13 év -50 kg –
  • DALNOKI SZOFI                        kata 10-11 év 2. hely, kumite 10-11 év -38 kg –
  • HALMÁGYI CHANEL               kata 10-11 év -32 kg 1. hely
  • BERNÁD VIVIEN                    kumite 10-11 év -38 kg 1. hely
  • TAKÁCS ESZTER                    kata 10-11 év 1. hely, 12-13 év 1. hely,

kumite 10-11 év -32 kg 3. hely       

  • TÖRÖK PANKA                         kumite 10-11 év -32 kg 2. hely
  • TAMÁSI PANNA FRUZSINA        kumite 10-11 év -38 kg -
  • KOVÁCS GERGELY                 kumite 10-11 év -34 kg 1. hely
  • ALTUSZ LEVENTE                     kumite 10-11 év -34 kg –
  • TÖLGYESI GERGŐ                    kumite 10-11 év -34 kg 2. hely
  • GALIGER SZILÁRD                    kumite 10-11 év -34 kg 2. hely
  • TÓTH MÁTÉ                            kumite 10-11 év -40 kg 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                      kata 10-11 év 3. hely, kumite 10-11 év -40 kg –
  • IANCULECSU ZSÓFIA                kumite 12-13 év -50 kg –
  • VARGA JÁZMIN                         kumite 12-13 év -50 kg –
  • SINKÓ DIÁNA                           kumite 12-13 év +50 kg –
  • GÁSPÁR LAURA                        kumite 12-13 év -50 kg 1. hely
  • LEVELEKI ANTÓNIA                  kumite 12-13 év -50 kg 2. hely, kadet -47 kg 3. hely
  • BATICZ BÁLINT                        kumite 12-13 év -50 kg 3. hely
  • BADAK BALÁZS                        kumite 12-13 év -50 kg –
  • GUTHY KOPPÁNY                      kumite 12-13 év -50 kg –
  • JENEI BOTOND                        kumite 12-13 év +50 kg –
  • FISCHER BÁLINT                   kumite 12-13 év -40 kg 1. hely
  • SIKLÓDI MÁTÉ                         kumite 12-13 év +50 kg 3. hely
  • BATICZ LUCA                           kata kadet –
  • KISS MAJA                               kata 12-13 év 3. hely
  • TÓTH LILLA                            kata kadet 1. hely, junior 1. hely
  • VAS ZSÓFIA                           kata felnőtt 1. hely
  • KENDE ÁRON                           kumite kadet -63 kg –
  • KNIRSCH PATRIK                     kumite kadet -63 kg –
  • FARKAS MILÁN                      kumite junior -68 kg 1. hely
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     kumite junior -53 kg 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                  kumite junior +59 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                      kumite felnőtt -55 kg 1. hely
  • CSÖPPÜ BENCE                        kumite felnőtt -60 kg 3. hely
  • TARSOLY TAMÁS                   kumite felnőtt -67 kg 1. hely
  • BOTOS BOTOND                       kumite felnőtt -67 kg 3. hely

 

 

 

ÖSSZESÍTETT 1. HELYEZÉS!!!

 

AQUINCUM KUPA

2019. MÁRCIUS 09. Budapest

Indulóink: 31 induló+2 csapat/ 53 érem

  • ÉRDI PANNI                             szivacskumite 3. hely
  • MEGYESI ANNA                        kihon 2. hely, szivacskumite 3. hely
  • MIJHES ISTVÁN                        kihon 3. hely, szivacskumite 3. hely
  • MARTON BÁLINT                      kihon 2. hely, szivacskumite 3. hely
  • LUCAS                                     szivacskumite 3. hely
  • MOHR OLIVÉR                          kihon 3. hely, szivacskumite 3. hely
  • FEKETE ZALÁN                       kihon 2. hely, szivacskumite 1. hely
  • VAS ÁDÁM                               kihon 3. hely, szivacskumite 3. hely
  • KOVÁCS LEVENTE                  kihon 2. hely, szivacskumite 1. hely
  • KIS MÁTYÁS                             kihon 3. hely, szivacskumite 3. hely
  • FLUCK BENCE                           kihon 2. hely, szivacskumite 2. hely
  • FLUCK MÁTÉ                          kihon 2. hely, szivacskumite 1. hely
  • BÓDOR REGŐ                         szivacskumite 1. hely
  • SOLTI PANNI                         kihon 1. hely, szivacskumite 1. hely
  • PUSKÁS EMMA                          kihon 3. hely, szivacskumite 2. hely
  • KÜRK ZÉTÉNY                          kata 8-9 év 2. hely, kumite 8-9 év 3. hely
  • LUKSZITS ZSOMBOR                 kata 8-9 év 3. hely, kumite 8-9 év 2. hely
  • BADAK BARNABÁS                    kumite 8-9 év 2. hely
  • TAMÁSI ANDRÁS                      kata 8-9 év 3. hely
  • FISCHER ÁDÁM HUNOR            kata 8-9 év 2. hely
  • VAS KORNÉL                            kata 8-9 év 3. hely, kumite 8-9 év 2. hely
  • PAPP RÓBERT                           kata 8-9 év 2. hely
  • BÁRDI BARBARA                   kata 8-9 év 1. hely
  • NAGY PETRA                          kata 8-9 év 1. hely, kumite 8-9 év 1. hely
  • MEGYESI LILI                        kata 8-9 év 1. hely
  • BÁRDI NIKOLETT                   kata 10-11 év 1. hely
  • BADAK BORBÁLA                      kata 10-11 év 2. hely
  • RÁTHONYI VIVIEN                    kata 10-11 év 3. hely, kumite 10-11 év 2. hely
  • KOVÁCS PETRA                      kata 10-11 év 1. hely, kumite 10-11 év 2. hely
  • NÓGRÁDI BENEDEK              kata 12-13 év 1. hely, kumite 12-13 év 1. hely
  • PAPP RÓZA                               kata 12-13 év 3. hely, kumite 12-13 év 2. hely
  • MTK 1 (Papp, Fischer, Tamási)  csapat kata 2. hely
  • MTK 2 (Megyesi, Badak, Bárdi)  csapat kata 2. hely

 

SALZBURG SERIES A

2019. MÁRCIUS 1-3. Salzburg, Ausztria

  • HÁRSPATAKI GÁBOR    kumite felnőtt -75 kg 1. hely
  • FEHÉR PÉTER                           kumite felnőtt -60 kg –
  • CSÖPPÜ BENCE                        kumite felnőtt -60 kg -
  • CZAGÁNY DÓRA                       kumite felnőtt -68 kg
  • KISS ZSÓFIA                            kata felnőtt -
  • STERCK LAURA                        kata felnőtt -

SLOVAKIA GRAND PRIX

2019. FEBRUÁR 23-24. Szlovákia, Pozsony           

Indulóink: 61 fő

  • FISCHER ÁDÁM HUNOR            kumite 8-9 év -30 kg -
  • TAMÁSI ANDRÁS                      kumite 8-9 év -30 kg (5. hely)
  • MEGYESI LILI                           kumite 8-9 év -32 kg 3. hely
  • DALNOKI SZOFI                        kumite 10-11 év -35 kg 3. hely
  • TÖRÖK PANKA                       kumite 10-11 év -30 kg 1. hely
  • TAKÁCS ESZTER                    kata 10-11 év 2. hely, kata 12-13 1. hely

kumite 10-11 év -30 kg 2. hely

  • HALMÁGYI CHANEL                  kumite 10-11 év -30 kg -
  • GALIGER SZILÁRD                    kumite 10-11 év -30 kg -
  • KOVÁCS GERGELY                    kumite 10-11 év -35 kg –
  • TÖLGYESI GERGŐ                    kumite 10-11 év -35 kg –
  • TÓTH MÁTÉ                             kumite 10-11 év -40 kg 3. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                    kumite 10-11 év -40 kg 1. hely, 12-13 év -40 kg 1. hely
  • MEDVE PATRIK                         kata 12-13 -, kumite 12-13 -40 kg –
  • GUTHY KOPPÁNY                     kumite 12-13 -45 kg –
  • JENEI BOTOND                        kumite 12-13 -55 kg –
  • SIKLÓDI MÁTÉ                         kumite 12-13 -55 kg 3. hely
  • KNIRSCH PATRIK                     kumite 12-13 +55 kg –
  • DARAGICS VIKTÓRIA                kumite 12-13 év -40 kg –
  • IANCULESCU ZSÓFIA                kumite 12-13 év -45 kg –
  • SINKÓ DIÁNA                           kumite 12-13 év -50 kg (5. hely)
  • LEVELEKI ANTÓNIA                  kumite 12-13 év -50 kg -
  • KISS MAJA                               kata 12-13 év -
  • KOVÁCS DOMINIKA                  kata kadet –
  • HIDEG ANNA                            kata kadet -
  • HALMÁGYI MÁRK                      kumite kadet -52 kg –
  • ISTÓK MÁRK                            kumite kadet -52 kg –
  • GÖDRI MÁRTIS HUBA               kumite kadet -52 kg –
  • BALÓ HUNOR                           kumite kadet -57 kg –
  • NAGY ZOLTÁN                          kumite kadet -63 kg –
  • BARTOS NORBERT                   kumite kadet + 70 kg 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS                 kumite junior -55 kg –
  • CSORBA EDE                            kumite junior -55 kg –
  • SZÖLLŐSI PATRIK                    kumite junior -61 kg –
  • DEME BÁLINT                          kumite junior -68 kg -
  • FARKAS MILÁN                         kumite junior -68 kg –
  • BOTOS BOTOND                       kumite junior -68 kg –
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     kumite junior -53 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                         kumite junior +59 kg 3. hely
  • KISS ZSÓFIA                            kata junior-
  • TÓTH LILLA                             kata junior -
  • VAS ZSÓFIA                             kata U21 (7. hely)
  • BARANYI ZSÓFIA                      kumite U21 -55 kg 2. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                       kumite U21 -68 kg 3. hely, senior -68 kg 3. hely
  • FEHÉR PÉTER                           kumite U21 -60 kg -, senior -60 kg –
  • GYOVAI ROLAND                      kumite U21 -84 kg -
  • FÁBIÁN CSENGE                       kata U21 2. hely
  • STERCK LAURA                      kata senior 1. hely

 

 

ÖSSZESÍTETT 3. HELYEZÉS!!!

 

DUBAJ OPEN PREMIER LEAGUE

2019. FEBRUÁR 15-17. Dubai, UAE

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                kumite felnőtt -75 kg -
  • CZAGÁNY DÓRA                       kumite felnőtt -68 kg (1 nyert kör)
  • KOCH SZABOLCS                      kata felnőtt – (sérülés)
  • STERCK LAURA                        kata felnőtt -

46 th KADET, JUNIOR, U21

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

2019. FEBRUÁR 8-10. Dánia, Aalborg

Indulóink: 12 fő

  • GÖDRI MÁRTIS HUBA         7. hely (kadet kumite -52 kg)
  • KOVÁCS DOMINIKA              - (kadet kata)
  • FARKAS MILÁN                    7. hely (kadet kumite -63kg)
  • KISS ZSÓFIA                          - (junior kata)
  • BENKŐ ZSÓFIA                     5. hely (junior kumite +59 kg)
  • BARANYI ZSÓFIA                  - (junior kumite -59 kg)
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     1. hely (junior kumite -53 kg)
  • BOTOS BOTOND                    - (junior kumite -61 kg)
  • FEHÁR PÉTER                        - (U21 kumite -55 kg)
  • GYOVAI ROLAND                   - (U21 kumite -84 kg)
  • CZAGÁNY DÓRA                    - (U21 kumite -68 kg)
  • FÁBIÁN CSENGE                   7. hely (U21 kata)

HALOM KUPA

2019. FEBRUÁR 9. Tököl

Indulóink: 20 induló/ 39 érem

  • MEGYESI ANNA                     shiko 1. hely, szivacskumite 2. hely
  • BARANYI ZSÓFI                        shiko 2. hely, szivacskumite 3. hely
  • MARDEGÁN ASZTRID            shiko 3. hely, szivacskumite 1. hely
  • LUCAS                                     shiko 3. hely, szivacskumite 3. hely
  • SOLTI PANNA                        shiko 1. hely, szivacskumite 1. hely
  • FEKETE ZALÁN                       shiko 2. hely, szivacskumite 1. hely
  • KIS MÁTYÁS                          shiko 1. hely, szivacskumite 1. hely
  • PUSKÁS EMMA                      shiko 1. hely, szivacskumite 3. hely
  • KÜRK ZÉTÉNY                        kata 8 év 1. hely, kumite 8 év 2. hely
  • FISCHER ÁDÁDM HUNOR     kata 8 év 1. hely, kumite 8 év –
  • ARANY SZABÓ SIMON               kata 8 év 2. hely, kumite 8 év -
  • NAGY PETRA                          kata 8 év 1. hely, kumite 8 év 2. hely
  • TAMÁSI ANDRÁS                   kata 9 év 1. hely, kumite 9 év 3. hely
  • MEGYESI LILI                        kata 9 év 1. hely, kumite 9 év 3. hely
  • PAPP RÓBERT                        kata 9 év 1. hely, kumite 9 év 3. hely
  • BADAK BORBÁLA                   kata 10 év 1. hely, kumite 10 év –
  • MARDEGÁN BRÚNÓ                  kumite 10-11 év -
  • KOVÁCS PETRA                      kata 11 év 1. hely, kumite 11 év 2. hely
  • HÉJJ MÁRTON                        kumite 12 év 1. hely

 

PARIS OPEN K1 PREMIER LEAGUE

2019. JANUÁR 25-27. Franciao., Párizs

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                           kumite felnőtt -75 kg -
  • CZAGÁNY DÓRA                               kumite felnőtt -68 kg (3 nyert kör – legjobb 8 között)
  • STERCK LAURA                                    kata felnőtt -    

           

TATAMI TEAM KUPA

2019. JANUÁR 26. Szigetszentmiklós                    

Indulóink: 49 fő

  • FISCHER ÁDÁM HUNOR            kumite 8 év -32 kg 2. hely
  • BÁRDI BARBARA                   kumite 8 év -28 kg 1. hely
  • TAMÁSI ANDRÁS                      kumite 9 év -32 kg -
  • MEGYESI LILI                           kumite 8 év -28 kg 2. hely
  • BADAK BORBÁLA                      kumite 10 év +38 kg -
  • BÁRDI NIKOLETT                     kumite 11 év -32 kg -
  • KOVÁCS PETRA                        kumite UP.11 év -38 kg -
  • NAGY PETRA                            kata UP. 8-9 3. hely, kumite -28 kg -
  • ARANY-SZABÓ SIMON               kumite UP.8-9 év -32 kg 2. hely
  • JAKAB ESZTER                          kumite 9 év +28 kg 2. hely, 10 év +38 kg 3. hely
  • KOVÁCS GERGELY                 kumite 10 év -34 kg 1. hely, 11 év -34 kg 3. hely
  • GALIGER SZILÁRD                    kumite 10 év -34 kg -
  • PÉTER MÁTÉ                            kumite 11 év -34 kg –
  • ALTUSZ LEVENTE                     kumite 11 év -34 kg –
  • MARDEGÁN BRÚNÓ                  kumite 10 év -34 kg –
  • TÓTH MÁTÉ                             kumite 11 év -40 kg 3. hely, 12 év -40 kg 2. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                    kumite 11 év -40 kg 2. hely, 12 év -40 kg 1. hely
  • TÖRÖK PANKA                       kumite 10 év -32 kg 1. hely
  • HALMÁGYI CHANEL                  kumite 11 év -32 kg 2. hely
  • DALNOKI SZOFI                    kumite 10 év -38 kg 1. hely, 11 év -38 kg 2. hely
  • TAKÁCS ESZTER                     kata 11 év 3. hely, kata 12 év 1. hely,

kumite 11 év -32 kg 1. hely

  • BERNÁD VIVIEN                    kumite 11 év -38 kg 1. hely
  • SINKÓ DIÁNA                           kumite 12 év -50 kg 3. hely
  • DARAGICS VIKTÓRIA                kumite 12 év -40 kg 3. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                  kumite 12 év -40 kg -
  • SIKLÓDI MÁTÉ                      kumite 13 év -55 kg 1. hely
  • IANCULESCU ZSÓFIA                kumite 13 év -42 kg 3. hely
  • KISS MAJA                               kata 13 év 3. hely, kadet 3. hely
  • VITÁLYOS ESZTER                    kumite kadet -47 kg 2. hely
  • GÖDRI-MÁRTIS HUBA              kumite kadet -52 kg 2. hely
  • HALMÁGYI MÁRK                  kumite kadet -52 kg 1. hely
  • TÁNCZOS M. RICHÁRD             kumite kadet -52 kg 3. hely
  • LUKÁCS ZOLTÁN                      kumite kadet -57 kg -
  • BALÓ HUNOR                           kumite kadet -57 kg 2. hely
  • NAGY ZOLTÁN                          kumite kadet -63 kg –
  • BARTOS NORBERT                 kumite kadet +70 kg 1. hely, junior -76 kg 3. hely
  • BENKŐ ZSOLT                          kumite kadet -70 kg 3. hely
  • DEME BÁLINT                          kumite junior -68 kg 2. hely
  • CSORBA EDE                            kumite junior -55 kg 2. hely
  • SZÖLLŐSI PATRIK                    kumite junior -61 kg 2. hely
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA     kumite junior -53 kg 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                  kumite junior -59 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                      kumite junior +59 kg 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                          kata junior 1. hely, senior 2. hely
  • VAS ZSÓFIA                             kata senior -
  • KOVÁCS DOMINIKA                  kata junior 3. hely                    
  • GYOVAI ROLAND                   kumite U21 -84 kg 1. hely
  • FÁBIÁN CSENGE                       kata senior 3. hely

 

 

ÖSSZESÍTETT 1. HELYEZÉS!!!

 

CROATIA GRAND PRIX

2019. JANUÁR 11-13. Horvátország, Samobor      

Indulóink: 34 fő /14 érem

  • TAKÁCS ESZTER         kata U12 1. hely, U14 1. hely, kumite 10-11 év -32 kg 1. hely
  • DALNOKI SZOFI                        kumite 10-11 év -32 kg 3. hely
  • KOVÁCS GERGELY                    kumite 10-11 év -34 kg -
  • TÓTH MÁTÉ                            kumite 10-11 év -38 kg 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                    kumite 10-11 év -42 kg 1. hely
  • MEDVE PATRIK                         kata U14 -, kumite 12-13 év -36 kg 5. hely
  • FISCHER BÁLINT                      kumite 12-13 év -41 kg –
  • VADÁSZI SZABOLCS                  kumite 12-13 év -41 kg –
  • BATICZ BÁLINT                        kumite 12-13 év -48 kg -
  • ISTÓK MÁRK                            kumite 12-13 év -48 kg -, kadet -52 kg -
  • BADAK BALÁZS                         kumite 12-13 év -45 kg –
  • SINKÓ DIÁNA                           kumite 12-13 év -50 kg –
  • KISS MAJA                               kata 12-13 év-, kadet –
  • KOVÁCS DOMINIKA                  kata kadet 3. hely
  • VITÁLYOS ESZTER                    kumite kadet -47 kg –
  • GÖDRI-MARTIS HUBA               kumite kadet -52 kg –
  • LUKÁCS ZOLTÁN                      kumite kadet -57 kg -
  • NAGY ZOLTÁN                          kumite kadet -63 kg –
  • BARTOS NORBERT                    kumite kadet + 70 kg 2. hely
  • BENKŐ ZSOLT                          kumite kadet + 70 kg -
  • CSORBA EDE                            kumite junior -55 kg –
  • SZÖLLŐSI PATRIK                    kumite junior -55 kg –
  • DEME BÁLINT                          kumite junior -68 kg 7. hely
  • ILANKOVIC ALEKSANDRA          kumite junior -53 kg 2. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                         kumite junior +59 kg 3. hely
  • TÓTH LILLA                             kata junior -
  • KISS ZSÓFIA                          kata junior 1. hely, felnőtt 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                      kumite U21 -55 kg 3. hely
  • GYOVAI ROLAND                      kumite U21 -84 kg 5. hely
  • TARSOLY TAMÁS                      kumite U21 -67 kg -
  • CZAGÁNY DÓRA                       kumite U21 -68 kg –
  • VAS ZSÓFIA                             kata U21 –
  • FÁBIÁN CSENGE                    kata U21 1. hely
  • KOCH SZABOLCS                      kata felnőtt –

 

 

ÖSSZESÍTETT 1. HELYEZÉS!!!