ÚJBUDA KUPA

2014. DECEMBER 07. Budapest

Indulóink: 64 fő /112 érem

HAPPY KIDS KUPA

2014. NOVEMBER 29. Budapest

Indulóink:  40 fő /77 érem

  • FISCHER ÁDÁM                       szivacs kumite 2. hely
  • CZINEGE PANNA                      shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • PAPP ALEXANDRA                    shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • DALNOKI SZOFI                      shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • CSIPKE ZITA                            shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • MOTOZ KRISZTINA                  shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  • KOMJÁTHY BERNADETT            shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • YING DE XIANG SANSAN          shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • VINCZE VIKTOR                       shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • KOVÁCS GERGŐ                       shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • TÓTH PATRIK                          shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • TAKÁCS ESZTER                      kata 3. hely, szivacs kumite 2. hely      
  • SINKÓ DIÁNA                         zenkuc 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • TÓTH MÁTÉ                             zenkuc 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                       zenkuc 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • PETRÓCZY MÁRK                      szivacs kumite 2. hely
  • HARKAI ANDRÁS                      szivacs kumite 2. hely
  • ALTUSZ LEVENTE                     zenkuc 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • BODROGHY SZABOLCS            zenkuc 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • PETRÓCZY LAURA                   kata 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • KOLLMANN ANDRÁS                 zenkuc 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • MEDVE PATRIK                       zenkuc 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • JÁGER ZSOMBOR                      zenkuc 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • KOCSIS BARNABÁS                   zenkuc 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • PÁLL KRISTÓF                          zenkuc 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • SCHAFER LEVENTE                   zenkuc 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • ISTÓK MÁRK                             zenkuc 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • SZAJKÓ BRENDON                    kata 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • CSEH ANNA                            kata 3. hely, kumite 2. hely
  • HARKAI KRISZTINA                 kata 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  • VINCZE VIVIEN                        kata 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • LABANCZ RICHÁRD                  zenkuc 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • ADAME DOMONKOS                  zenkuc 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • PAPP BÉLA                               zenkuc 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • CSEH ANDRÁS                         kumite 2. hely
  • NEUMANN LARA                       kata 1. hely, kumite 1. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                             kata 3. hely, kumite 1. hely
  • BALOGH TíMEA                        kata 1. hely, kumite 2. hely
  • TÓTH LILLA                            kata 1. hely, kumite 1. hely
  • TAKÁCS GERGELY                    kata 3. hely, kumite 1. hely

19. TATAMI TEAM KUPA

2014. NOVEMBER 22. Szigetszentmiklós

Indulóink: 19 induló/21 érem

  • TAKÁCS ESZTER                  kata (6-7 év) 2. hely
  • NEUMANN LARA               kata (8-9 év) -, kumite (8-9 év +28 kg) 1. hely
  • FISCHER BÁLINT                 kumite (8-9 év -27 kg) 2. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR             kumite (8-9 év -27 kg) 1. hely, (10-11 év -34 kg) 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS        kumite (10-11 év -34 kg) 1. hely
  • TÓTH LILLA                        kata (10-11 év) -, kumite (10-11 év -40 kg) -
  • BARANYI ZSÓFIA              kumite (12-13 év -50 kg) 1. hely, (kadet -47 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER           kumite (12-13 év -52 kg) –
  • VAS ZSÓFIA                        kata (kadet) (5. hely), kumite (kadet -54 kg) 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                 kumite (kadet -52 kg) 1. hely
  • BAGDI MÁRK                      kumite (kadet -57 kg) -
  • ELŐD MÁTÉ                        kumite (kadet -63 kg) 3. hely
  • MÁLNAI ÁRON                     kumite (kadet -63 kg) 3. hely, (junior -61 kg) -
  • SZAJKÓ TIBOR                    kumite (junior -76 kg) -
  • CZAGÁNY DÓRA                 kumite (kadet +54 kg) 1. hely, (junior +59 kg) 1. hely,

                                            (U21 -68 kg) 2. hely                                                       

  • PÁL TíMEA                          kumite (junior +59 kg) 3. hely, (U21 +68 kg) 1. hely
  • MATUZ ZSANETT                 kumite (junior -53 kg) 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA      kumite (U21 -61 kg) 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR        kumite (U21 -75 kg) 1. hely, Open 1. hely

 

CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

WKF DIÁKOLIMPIA

2014. NOVEMBER 15. Szigetszentmiklós

Indulóink: 26 induló/34 érem

  • TAKÁCS ESZTER                kata (6-7 év) -
  • NEUMANN LARA                kata (8-9 év) 3. hely, kumite (8-9 év +30 kg) -
  • FISCHER BÁLINT               kumite (8-9 év -27 kg) 2. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR           kumite (8-9 év -27 kg) 1. hely
  • BARANYI BARNABÁS          kumite (10-11 év -34 kg) 3. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                      kata up. (10-11 év) 2. hely, up.kumite (10-11 év +35 kg) 3. hely
  • TÓTH LILLA                      kata (10-11 év) 3. hely, kumite (10-11 év -40 kg) 3. hely
  • KISS ZSÓFIA                     kata (10-11 év) (5. hely), kumite (10-11 év -50 kg) 2. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT            kata up. (12-13 év) 2. hely, kumite (12-13 -45 kg) 3. hely
  • BALOGH TíMEA                  kata up. (12-13 év) –
  • SZILASI EMMA                 kata up. (12-13 év) 1. hely, kumite (12-13 -45 kg) 2. hely
  • VAS ZSÓFIA                       kata (12-13 év) 2. hely, kumite (12-13 év +50 kg) 2. hely
  • BARANYI ZSÓFIA             kumite (12-13 év -50 kg) 1. hely, (kadet -47 kg) 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                kata (12-13 év) 3. hely, kumite (12-13 év +50 kg) 1. hely, 

                                         kumite (kadet -54 kg) 2. hely

  • GOLDFINGER DÁRIÓ       kumite (12-13 év +52 kg) 3. hely, (kadet -57 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER           kumite (12-13 év -52 kg) -
  • VÉCSEI BALÁZS                kumite (kadet -52 kg) 1. hely
  • HALLGAT GERGELY             kumite (kadet -52 kg) 2. hely
  • ELŐD MÁTÉ                        kumite (kadet -63 kg) -
  • MÁLNAI ÁRON                    kumite (kadet -63 kg) 3. hely, (junior -61 kg) 2. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                  kumite (junior -76 kg) 1. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                kumite (kadet +54 kg) 1. hely
  • PÁL TíMEA                         kumite (junior +59 kg) 1. hely, (U21 +68 kg) 1. hely
  • MATUZ ZSANETT                 kumite (junior -53 kg) 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA      kumite (U21 -61 kg) 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR        kumite (U21 -75 kg) 1. hely

 

SENIOR WORLD CHAMPIONSHIPS

2014. NOVEMBER 5-8. Németország, Bremen

Hárspataki Gábor a felnőtt csapat kumite tagja

 

CÉGHMESTER KUPA

2014. OKTÓBER 18. Mogyoród

Indulóink: 30 induló/34 érem

  • NEUMANN LARA              kata (8-9 év) 1. hely, kumite (8-9 év +32 kg) 1. hely
  • FÖLDESSY MÁTYÁS            kumite (8-9 év -27 kg) 3. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR              kumite (8-9 év -27 kg) 2. hely, (10-11 év -30 kg) 3. hely
  • FÖLDESSY FARKAS            kumite (10-11 év -30 kg) 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS          kumite (10-11 év -35 kg) -
  • AJTONY BALÁZS                kata (10-11 év) –
  • ÁDÁM JÚLIA                      kata up. (10-11 év) 3. hely
  • TÓTH LILLA                    kata (10-11 év) 3. hely, kumite (10-11 év -35 kg) 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                  kata (10-11 év) 3. hely, kumite (10-11 év +40 kg) 1. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT            kata up. (12-13 év) 3. hely
  • BALOGH TíMEA                  kata up. (12-13 év) –
  • SZILASI EMMA                   kata up. (12-13 év) -, kumite (12-13 -45 kg) 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                      kata (12-13 év) (5. hely), kumite (12-13 év +47 kg) 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA            kumite (12-13 év -47 kg) 1. hely, (kadet -47 kg) 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                kata (12-13 év) 1. hely, kumite (12-13 év +47 kg) 1. hely, 

                                          kumite (kadet -54 kg) 1. hely

  • GOLDFINGER DÁRIÓ       kumite (12-13 év -52 kg) 1. hely, (kadet -57 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER          kumite (12-13 év -52 kg) -
  • VÉCSEI BALÁZS               kumite (kadet -52 kg) 1. hely
  • HALLGAT GERGELY            kumite (kadet -52 kg) 2. hely
  • ELŐD MÁTÉ                       kumite (kadet -63 kg) 2. hely
  • MÁLNAI ÁRON                   kumite (kadet -63 kg) 3. hely
  • SZABÓ ATTILA                   kumite (junior -61 kg) -
  • CZAGÁNY DÓRA               kumite (kadet +54 kg) 1. hely, (junior +59 kg) 1. hely
  • PÁL TíMEA                       kumite (junior +59 kg) 3. hely, (U21 +68 kg) 1. hely
  • SERBÁN VIVIEN                  kumite (junior +59 kg) (5. hely)
  • MATUZ ZSANETT                kumite (junior -53 kg) 2. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA         kumite (U21 -61 kg) 3. hely
  • TÖMPE TAMÁS                   kumite (U21 -67 kg) 3. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR       kumite (U21 -75 kg) 1. hely
  • MTK-DYNAMIC                 csapat kata (Benkő, Tóth, Kiss) 1. hely

 

CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

PREMIER LEAGUE K1 SALZBURG

2014. OKTÓBER 11-12. Ausztria, Salzburg

  • HÁRSPATAKI GÁBOR       kumite (senior -75 kg) 2. hely

CRO OPEN

2014. OKTÓBER 04. Rijeka, Horvátország

Indulóink: 9 induló/4 érem

 

 

  • BARANYI ZSÓFIA               kumite (kadet -47 kg) 5. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                kumite (kadet -54 kg) 3. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ          kumite (kadet -57 kg) -
  • VÉCSEI BALÁZS                 kumite (kadet -52 kg) -
  • HALLGAT GERGELY            kumite (kadet -52 kg) -
  • MÁLNAI ÁRON                   kumite (kadet -63 kg) -
  • PÁL TíMEA                         kumite (junior +59 kg) 5. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA     kumite (U21 -61 kg) 1. hely, (felnőtt -61 kg) 7. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR       kumite (U21 -75 kg) 1. hely, (felnőtt -75 kg) 3. hely

 

17 th BUDAPEST OPEN

2014. SZEPTEMBER 20-21. Budapest

 

Indulóink: 18 induló/16 érem

 

  • FISCHER BÁLINT               kumite (8-9 év -32 kg) 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS          kumite (10-11 év -36 kg) -
  • TÓTH LILLA                      kumite (10-11 év -34 kg) -
  • KISS ZSÓFIA                     kumite (10-11 év +40 kg) 3. hely, (12-13 év -50 kg) 2. hely
  • VAS ZSÓFIA                      kumite (12-13 év +50 kg) –
  • BARANYI ZSÓFIA            kumite (12-13 év -50 kg) 1. hely, (kadet -47 kg) 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                kumite (12-13 év +50 kg) 1. hely, (kadet -54 kg) 2. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ       kumite (12-13 év -52 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER          kumite (12-13 év -52 kg) 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS               kumite (kadet -52 kg) 1. hely
  • HALLGAT GERGELY            kumite (kadet -52 kg) -
  • ELŐD MÁTÉ                       kumite (kadet -63 kg) (5. hely)
  • MÁLNAI ÁRON                   kumite (kadet -63 kg) 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                 kumite (kadet +54 kg) 3. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                   kumite (junior -76 kg) -
  • PÁL TíMEA                        kumite (junior +59 kg) 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA         kumite (U21 -61 kg) 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR       kumite (senior -75 kg) 1. hely, (U21 -75 kg) 1. hely

 

CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

 

ZÁGRÁB KARATE CUP

2014. SZEPTEMBER 14. Horvátország, Zágráb

                                     

Indulóink: 17 induló/15 érem

 

 

  • FISCHER BÁLINT               kumite (7-8-9 év -28 kg) 3. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR           kumite (7-8-9 év -28 kg) 1. hely
  • BARANYI BARNABÁS          kumite (10-11 év -34 kg) 2. hely
  • TÓTH LILLA                      kumite (10-11 év -36 kg) 3. hely
  • KISS ZSÓFIA                     kumite (10-11 év +44 kg) 3. hely, (12-13 év -50 kg) 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA            kumite (12-13 év -50 kg) 1. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ       kumite (12-13 év -52 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER          kumite (12-13 év -52 kg) –
  • BENKŐ ZSÓFIA                kumite (kadet -47 kg) 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS               kumite (kadet -52 kg) 1. hely
  • HALLGAT GERGELY            kumite (kadet -52 kg) -
  • ELŐD MÁTÉ                       kumite (kadet -63 kg) -
  • CZAGÁNY DÓRA               kumite (kadet +54 kg) 1. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                   kumite (junior -76 kg) -
  • PÁL TíMEA                        kumite (junior +59 kg) 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA     kumite (U21 -61 kg) 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR       kumite (senior -75 kg) 1. hely, (U21 -75 kg) 1. hely

 

EGKF EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

2014. SZEPTEMBER 05-07. Németország, Heilbronn

 

Indulóink: 21 induló/15 érem

 

 

  • TÓTH LILLA                      kumite (11-13 év -35 kg) 3. hely
  • KISS ZSÓFIA                     kumite (11-13 év -50 kg) 2. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                kumite (11-13 év -50 kg) 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS               kumite (11-13 év -53 kg) 1. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ       kumite (11-13 év +53 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER          kumite (11-13 év -53 kg) (5. hely)
  • HALLGAT GERGELY          kumite (kadet -52 kg) 1. hely
  • ELŐD MÁTÉ                       kumite (kadet -63 kg) 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA               kumite (kadet +54 kg) 1. hely
  • SZABÓ ATTILA                   kumite (junior -61 kg) (5. hely)
  • SZAJKÓ TIBOR                   kumite (junior -76 kg) 2. hely
  • MATUZ ZSANETT                kumite (junior -53 kg) 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA     kumite (junior -59 kg) 1. hely
  • PÁL TíMEA                         kumite (junior +59 kg) (5. hely)
  • SERBÁN VIVIEN                  kumite (junior +59 kg) 3. hely
  • MIKLÓS DÁNIEL                  kumite (senior -60 kg) 2. hely
  • TÖMPE TAMÁS                   kumite (senior -67 kg) –
  • VARGA DÁNIEL                   kata senior (5. hely), kumite (senior -67 kg) (5. hely)
  • HÁRSPATAKI GÁBOR       kumite (senior -75 kg) 1. hely
  • RUSZNYÁK DÁNIEL             kumite (senior +84 kg) (5. hely)
  • PETI NÁRCISZ                    kumite (senior -68 kg) 3. hely

 

 


ÉREMTÁBLA 4. HELY

 

MAX KARATE OPEN

2014. MÁJUS 24. Budapest SYMA

 

Indulóink:  18 fő /19 érem

 

 

  • NEUMANN LARA             kata (11 év) 3. hely, kumite (8 év +27 kg) 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR           kumite (9 év -27 kg) 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                    kata (11 év) 1. hely,  kumite (11 év +35 kg) 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                kata (12 év) 1. hely, kumite (12 év +43 kg) 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA               kumite (12 év +43 kg) 2. hely
  • VAS ZSÓFIA                      kata (13 év) 2. hely, kumite (13 év +43 kg) 3. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ      kumite (13 év -48 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER      kumite (12 év +48 kg) 1. hely
  • HALLGAT GERGELY            kumite (kadet -52 kg) - 2. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                 kumite (kadet -52 kg) 3. hely
  • SZABÓ ATTILA                  kumite (kadet -57 kg) -
  • ELŐD MÁTÉ                      kumite (kadet -63 kg) 1. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                kumite (junior női) 2. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                  kumite (junior +76 kg) 2. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kumite (junior női) 1. hely
  • MATUZ ZSANETT               kumite (junior női) -
  • TÖMPE TAMÁS                  kumite (U21 -75 kg) -
  • HÁRSPATAKI GÁBOR      kumite (U21 -75 kg) 1. hely

 

49st SENIOR

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

2014. MÁJUS 1-4. Finnország, Tampere

 

Indulóink: Magyar Válogatott

  • Hárspataki Gábor          7. hely (férfi csapat kumite)

PALOTA KUPA

2014. MÁJUS 01. Budapest (XV. ker. Majális)         

 

Indulóink:  82 fő /150 érem

 

III. ERZSÉBET KUPA

2014. ÁPRILIS 26. Budapest                                 

 

Indulóink:  22 fő /32 érem

 

·         BALOGH ZSOMBOR             shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely

·         KOLLMANN ANDRÁS           shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely

·         FISCHER BÁLINT                 kumite 6-7 éves -24 kg 1. hely

·         POLLÁK MÁTÉ                      kumite 8 éves -27 kg 1. hely

·         CSEH ANDRÁS                       kumite 8 éves +27 kg 2. hely

·         NEUMANN LARA                  kata 8-9 éves 1. hely, kumite + 26 kg 1. hely

·         ÁDÁM JÚLIA                          kata 8-9 éves 2. hely, kumite + 26 kg 2. hely

·         DUDÁS ZSOMBOR                kumite 9 éves -31 kg 1. hely

·         BARANYI BARNABÁS           kumite 10-11 éves -38 kg 1. hely

·         VAS MIKLÓS                          kata 10-11 éves 3. hely

·         TADLER FANNI                     kata 10-11 éves 1. hely

·         CSEH ANNA                           kata 10-11 éves 2. hely

·         FEJÉR HANGA                        szivacs kumite 2. hely

·         TÓTH LILLA                           kata 10-11 éves 2. hely, kumite -34 kg 2. hely

·         KISS ZSÓFIA                        kata 10-11 éves 1. hely, kumite +34 kg 1. hely

·         KISS ZSÓFIA                        kata 12-13 éves 1. hely, kumite +45 kg 1. hely

·         SCZIGEL NIKOLETT                kata 12-13 éves -, kumite -40 kg kg 2. hely

·         SZILASI EMMA                    kata 12-13 éves 2. hely, kumite -40 kg kg 1. hely

·         VAS ZSÓFIA                          kata 12-13 éves 1. hely, kumite +40 kg kg 1. hely

·         BALOGH TíMEA                      kata 12-13 éves 3. hely, kumite +40 kg kg 2. hely

·         KOLLMANN MÁTÉ                  kata 12-13 éves 2. hely

·         THURZÓ TAMÁS                    kata 12-13 éves –

·         SCZIGEL DÓRA                    kata 14-15 éves 1. hely

 

KODOMO KUPA

2014. ÁPRILIS 12-13. Budapest

 

Indulóink: 37 fő /63 érem

 

·         PAPP ALEXANDRA                    shiko dachi 3. hely

·         ŐSI LEVENTE                           shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 2. hely

·         UDVARDY-MÓRÓ MILÁN          shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely

·         VÁRHEGYI ZOLTÁN                  shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 2. hely

·         CZINEGE PANNA                      shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 2. hely

·         CSIPKE ZITA                            shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 1. hely

·         MOTOZ KRISZTINA                  shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 3. hely

·         KOMJÁTHY BERNADETT            shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 3. hely

·         YING DE XIANG SANSAN          shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely

·         ANTAL CSONGOR                    shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 2. hely

·         VINCZE VIKTOR                       shiko dachi 1. hely

·         TÓTH MÁTÉ                             shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 1. hely

·         TÓTH ZSOMBOR                       shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 3. hely

·         SZIGETI CSABA                       shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely

·         PETRÓCZY MÁRK                      shiko dachi 2. hely

·         HERCZEG HUNOR                     shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely

·         ALTUSZ LEVENTE                     shiko dachi 2. hely

·         KOVÁCS GERGŐ                       shiko dachi 1. hely

·         TÓTH PATRIK                          shiko dachi 1. hely

·         TAKÁCS ESZTER                      shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 2. hely       

·         BODROGHY SZABOLCS            shiko dachi 2. hely

·         KOLLMANN ANDRÁS                shiko dachi 2. hely

·         PETRÓCZY LAURA                   shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely

·         KOVÁCS KRISTÓF                    shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely

·         VARGA LŐRINC                       shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 1. hely

·         MEDVE PATRIK                       shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely

·         KOCSIS BARNABÁS                   shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely

·         PÁLL KRISTÓF                          shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely

·         HARKAI KRISZTINA                 shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely

·         ISTÓK MÁRK                            shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely

·         PAPP BÉLA                               shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 2. hely

·         VINCZE VIVIEN                        shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely

·         LABANCZ RICHÁRD                  shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 1. hely

·         ADAME DOMONKOS                  shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely

·         FISCHER BÁLINT                      kumite 1. hely

·         POLLÁK MÁTÉ                         kumite 1. hely

·         DUDÁS ZSOMBOR                     kumite 2. hely

 

GRAND PRIX SLOVAKIA

2014. ÁPRILIS 13. Szlovákia, Pozsony

 

  • HÁRSPATAKI GÁBOR            kumite U21 -78 kg 1. hely

                                                kumite FELNŐTT -75 kg 1. hely

                                                csapatkumite FELNŐTT 1. hely

 

WKF KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

2014. MÁRCIUS 22-23. Mogyoród

 

Indulóink:  36 fő (28 fő utánpótlás és 8 fő haladó) /49 érem + 12 csapat

 

Utánpótlás:

  • FISCHER BÁLINT            kumite (8-9 -30 kg) 1. hely
  • CSEH ANDRÁS                  kumite (8-9 +30 kg) 3. hely
  • NEUMANN LARA             kata (8-9) 2. hely, kumite (8-9 +30 kg) 1. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                    kata (8-9) 1. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT           kata (12-13) 3. hely
  • SZILASI EMMA                  kata (12-13) - (5. hely)
  • BALOGH TíMEA                 kata (12-13) 3. hely

 

  •    VAS ZSÓFIA                     kata (12-13) 1. hely, kumite (12-13 +45 kg) 1. hely

 

 

 

UTÁNPÓTLÁS CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

                                                                                        

WKF kategória:

 

  • DUDÁS ZSOMBOR          kumite (8-9 -30 kg) 1. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                  kumite (8-9 -30 kg) –
  • TADLER MÁTÉ                  kumite (8-9 -30 kg) -
  • BENKŐ BOTOND               kata (8-9) 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS         kumite (10-11 -34 kg) 2. hely
  • FÖLDESSY FARKAS           kata (10-11) -, kumite (10-11) -
  • AJTONY BALÁZS               kata (10-11) -
  • TÓTH LILLA                     kata (10-11) 2. hely, kumite (10-11 -34 kg) 2. hely
  • KISS ZSÓFIA                    kata (10-11) – (5. hely),  kumite (10-11 +40 kg) 2. hely
  •     BENKŐ ZSÓFIA               kata (10-11) 1. hely, kumite (10-11 +40 kg) 1. hely
  •    BARANYI ZSÓFIA           kumite (12-13 -45 kg) 1. hely
  •   THURZÓ TAMÁS                kata (12-13) -
  • VÉCSEI BALÁZS              kumite (12-13 -50 kg) 1. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ         kumite (12-13 -50 kg) 3. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER         kumite (12-13 -50 kg) 3. hely
  • HALLGAT GERGELY           kumite (kadet -52 kg) - (5. hely)
  • SZABÓ ATTILA                  kumite (kadet -57 kg) 3. hely
  • MÁLNAI ÁRON                  kumite (kadet -63 kg) 2. hely
  • ELŐD MÁTÉ                      kumite (kadet -63 kg) 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                kumite (kadet +54 kg) 2. hely
  •          SZAJKÓ TIBOR                  kumite (junior +76 kg) 2. hely
  •          GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kata (junior) 2. hely, kumite (junior -59 kg) 1. hely, (U21 -60 kg) 1. hely, (felnőtt -61 kg) 1. hely
  •         SERBÁN VIVIEN                kumite (junior +59 kg) 2. hely
  •        MATUZ ZSANETT              kumite (junior -53 kg) 3. hely
  •        VARGA DÁNIEL                 kata (junior) 2. hely
  •         TÖMPE TAMÁS                  kumite (U21 -78 kg) 2. hely
  •         HÁRSPATAKI GÁBOR      kumite (U21 -78 kg) 1. hely, (felnőtt -75 kg) 1. hely
  •         PETI NÁRCISZ                   kata (U21) 3. hely, kumite (U21 +60 kg) 3. hely

 

 

 

Csapat:

 

  •   DYNAMIC 1  lány csapat kata U14 (Benkő Zsófia, Kiss Zsófia, Tóth Lilla) 1. hely

 

  •  DYNAMIC 2  lány csapat kata U14 (Szilasi Emma, Sczigel Nikolett, Balogh Tímea) 3. hely

 

  • DYNAMIC 3  fiú csapat kata U14 (Ajtony Balázs, Bálint Krisztofer, Földessy Farkas) 2. hely
  • DYNAMIC 4 fiú csapat kata U14 (Gábos Csongor, Thurzó Tamás, Kollmann Máté) –
  • DYNAMIC 5 fiú csapat kata Felnőtt (Derzsi Tamás, Derzsi András, Varga Dániel) 1. hely
  • DYNAMIC 6 lány csapat kata U18 (Matuz Zsanett, Győriványi R., Serbán Vivien) 1. hely
  • DYNAMIC 7  fiú csapat kumite U14 (Dudás Zs. Benkő B. Baranyi B. Vécsei B.)3. hely
  • DYNAMIC 9 fiú csapat kumite U14 (Fischer B. Földessy F. Ajtony B. Bálint K. Goldfinger D.) 2. hely
  • DYNAMIC 10 lány csapat kumite U14 (Neumann L. Benkő Zs. Tóth L. Kiss Zs. Baranyi Zs.) 1.
  • DYNAMIC 11  fiú csapat kumite U18 (Szabó Attila, Hallgat Gergő, Szajkó Tibor) 3. hely
  • DYNAMIC 12  fiú csapat kumite U18 (Málnai Áron , Előd Máté, Varga Dániel) 1. hely
  • DYNAMIC 13 lány csapat kumite U18 (Győriványi R. Pál T. Czagány D. Baranyi Zs.) 1. hely

    

CSAPAT I. HELYEZÉS!!!


2010, 2011, 2012, 2013, 2014 MAGYAR BAJNOK CSAPATA A DYNAMIC

 

SZÉKI KUPA

2014. MÁRCIUS 08. Bátaszék                               

Indulóink:  21 fő /23 érem

 

  • FISCHER BÁLINT             kumite 6-7 éves -24kg 1. hely
  • NEUMANN LARA              kata 8-9 éves 1. hely, kumite + 30kg 1. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                      kata 8-9 éves 2. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                 kata 8-9 éves 1. hely, kumite -30kg 1. hely
  • TÓTH LILLA                             kata 10-11 éves 1. hely, kumite -38kg 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                    kata 10-11 éves 1. hely, kumite +38 kg 1. hely,
  • kumite 12-13 éves -45 kg 1. hely
  • SCZIGEL MARTIN               kata 10-11 éves –
  • VAS MIKLÓS                      kata 10-11 éves (5. hely)
  • SCZIGEL NIKOLETT            kata 12-13 éves -
  • SZILASI EMMA                   kata 12-13 éves -
  • BALOGH TíMEA                  kata 12-13 éves 3. hely
  • THURZÓ TAMÁS                 kumite 12-13 éves -48kg 3. hely
  • GÁBOS CSONGOR               kata 12-13 éves (5. hely), kumite 12-13 éves -48kg -
  • VAS ZSÓFIA                      kata 12-13 éves -, kumite +45kg kg 1. hely
  • SCZIGEL DÓRA                   kata kadet 2. hely
  • MÁLNAI ÁRON                    kumite kadet -63 kg 2. hely
  • MATUZ ZSANETT              kata junor 1. hely, kumite junior -53kg 1. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                   kumite junior -76kg 3. hely
  • TÖMPE TAMÁS                    kumite felnőtt -67kg 2. hely
  • PETI NÁRCISZ                   kata felnőtt 1. hely, kumite felnőtt +61kg 2. hely
  • RUSZNYÁK DÁNIEL              kumite felnőtt +84 kg 2. hely

 

18. HUNGARIAN TATAMI CUP

2014. MÁRCIUS 01. Budaörs                                 

Indulóink:  25 fő /15 érem

 

  • FISCHER BÁLINT             kumite 6-7 éves -24 kg 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR            kumite 8-9 éves -27 kg 1. hely
  • BENKŐ BOTOND                 kata 8-9 éves -, kumite 8-9 -27 kg -
  • POLLÁK MÁTÉ                    kumite 8-9 éves -27kg – (7. hely)
  • TADLER MÁTÉ                    kumite 8-9 éves -32 kg –
  • FÖLDESSY MÁTYÁS             kumite 8-9 éves -27kg 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS           kata 10-11 éves -, kumite – 34 kg -
  • AJTONY BALÁZS                 kata 10-11 éves -
  • FÖLDESSY FARKAS             kata 10-11 éves -,  kumite -34 kg –
  • TÓTH LILLA                       kata 10-11 éves -, kumite -32 kg –
  • KISS ZSÓFIA                      kata 10-11 éves -, kumite +38 kg 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                       kata 12-13 éves -, kumite +50 kg kg -
  • BENKŐ ZSÓFIA                kata 10-11 éves 3. hely, kumite +38 kg 1. hely,
  •                                         kumite 12-13 éves -50 kg 2. hely
  • BARANYI ZSÓFIA             kumite 12-13 éves -50 kg 1. hely      
  • VÉCSEI BALÁZS                  kumite 12-13 éves -45 kg 3. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ        kumite 12-13 éves -50 kg 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER           kumite 12-13 éves -50 kg -
  • GYŐRIVÁNYI BENCE            kumite 12-13 éves -50 kg (5. hely)
  • HALLGAT GERGŐ                kumite kadet -52 kg -
  • SZABÓ ATTILA                    kumite kadet -57 kg 3. hely
  • MÁLNAI ÁRON                     kumite kadet -63 kg -
  • MATUZ ZSANETT                 kumite junior -53kg -
  • SZAJKÓ TIBOR                    kumite junior -76kg 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA      kumite junior -59 kg 1. hely, U21 -60 kg 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR        kumite U21 -78 kg 1. hely, senior -75 kg (7. hely)

 LEGEREDMÉNYESEBB MAGYAR CSAPAT

 

 

WKF DIÁKOLIMPIA

2014. FEBRUÁR 23. Budapest                               

Indulóink:  35 fő /32 érem
 

  • FISCHER BÁLINT             kumite 6-7 éves -23kg 1. hely
  • NEUMANN LARA              kata 8-9 éves 3. hely, kumite + 30kg 1. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                     kata 8-9 éves 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR            kumite 8-9 éves -30kg 1. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                    kumite 8-9 éves -30kg 3. hely
  • TADLER MÁTÉ                    kumite 8-9 éves +30kg –
  • FÖLDESSY MÁTYÁS             kumite 8-9 éves -30kg –
  • CSEH ANDRÁS                    kumite 8-9 éves +30kg 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS       kata 10-11 éves 1. hely, kumite -34kg (5. hely)
  • AJTONY BALÁZS                 kata 10-11 éves (5. hely), kumite -40kg –
  • FÖLDESSY FARKAS             kata 10-11 éves (9. hely), kumite -34kg –
  • TÓTH LILLA                              kata 10-11 éves (7. hely), kumite -34kg -
  • SCZIGEL NIKOLETT            kata 12-13 éves 3. hely
  • SZILASI EMMA                   kata 12-13 éves 3. hely
  • TÖRÖK EMESE                   kata 12-13 éves (5. hely)
  • KOLLMANN MÁTÉ               kata 12-13 éves -
  • THURZÓ TAMÁS                 kumite 12-13 éves -48kg 3. hely
  • GÁBOS CSONGOR               kumite 12-13 éves -48kg 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                      kata 12-13 éves 1. hely, kumite +45kg kg 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                kata 10-11 éves 2. hely, kumite +40 kg 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA             kumite 12-13 éves -45 kg 1. hely   
  • HALLGAT GERGŐ                kumite 12-13 éves -45 kg 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                 kumite 12-13 éves -45 kg 1. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ        kumite 12-13 éves -52 kg 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER           kumite 12-13 éves -52 kg (7. hely)
  • GYŐRIVÁNYI BENCE            kumite 12-13 éves -52 kg –
  • SZABÓ ATTILA                  kumite kadet -57kg 1. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                kumite kadet +54kg 1. hely
  • MATUZ ZSANETT                 kata junor 2. hely, kumite junior -53kg 2. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                  kumite junior -76kg 1. hely
  • VARGA DÁNIEL                 kata junor 1. hely, kumite junior -61kg 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA      kumite junior -59kg 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR        kumite U21 -78kg 1. hely
  • TÖMPE TAMÁS                    kumite U21 -68kg 2. hely
  • PETI NÁRCISZ                   kata U21 2. hely, kumite U21 +60kg 1. hely

 

41st KADET, JUNIOR, U21

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

2014. FEBRUÁR 7-9. Portugália, Lisszabon

Indulóink: 3 fő

  • Hárspataki Gábor          3. hely (junior kumite -68 kg)
  • Győriványi Renáta                            - (junior kumite -59 kg)
  • Czagány Dóra                2. hely (kadet kumite +54 kg)

 

HAPPY KIDS KUPA

2014. FEBRUÁR 08. Budapest

Indulóink:  11 fő /20 érem

  • FISCHER BÁLINT             kata 6-7 éves 2. hely, kumite 1. hely
  • NEUMANN LARA             kata 8-9 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR            kata 8-9 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • BENKŐ BOTOND                kata 8-9 éves 2. hely, kumite 2. hely
  • TADLER MÁTÉ                  kumite 8-9 éves 1. hely
  • BARANYI BARNABÁS      kata 10-11 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • SCZIGEL MARTIN            kata 10-11 éves 3. hely, szivacskumite 1. hely
  • TÓTH LILLA                            kata 10-11 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT            kata 12-13 éves 3. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ            kata 12-13 éves 3. hely, kumite 1. hely
  • THURZÓ TAMÁS                 kata 12-13 éves 2. hely, kumite 2. hely

 

KAI SEI KUPA

2014. FEBRUÁR 02. Diósd

Indulóink:  11 fő /16 érem

  • FISCHER BÁLINT             kumite 6-7 éves 1. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                  kumite 8-9 éves 1. hely
  • NEUMANN LARA             kata 8-9 éves 2. hely, kumite 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR            kumite 8-9 éves 1. hely
  • CSEH ANDRÁS                   kumite 8-9 éves 3. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                     kata 8-9 éves 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • CSEH ANNA                       kata 10-11 éves 2. hely
  • TÓTH LILLA                             kata 10-11 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                   kata 10-11 éves 3. hely, kumite 1. hely
  • VAS ZSÓFIA                    kata 12-13 éves 3. hely, kumite 1. hely
  • SCZIGEL DÓRA                  kata 14-15 éves 2. hely

 

MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN

2014. JANUÁR 25. Szlovákia, Kassa

Indulóink: 11 fő / 9 érem
 

  • BARANYI BARNABÁS         kumite 8-9 év -35 kg -
  • KISS ZSÓFIA                   kumite 10-11 év +40 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA               kumite 10-11 év +40 kg 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA           kumite 10-11 év -40 kg 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER         kumite 12-13 év -50 kg -
  • VÉCSEI BALÁZS                 kumite 12-13 év -50 kg 3. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ      kumite 12-13 év -50 kg 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE          kumite 12-13 év -50 kg 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA              kumite kadet +54 kg 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kumite junior -59 kg 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR      kumite junior -68 kg 1. hely

 


CSAPAT 2. HELY

 

CROATIA GRAND PRIX

2014. JANUÁR 18-19. Horvátország, Samobor

Indulóink:  10 fő /6 érem
 

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA               kumite junior -59 kg 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR             kumite junior -68 kg 1. hely
  • BARANYI BARNABÁS                 kumite 10-11 éves -34 kg 5. hely
  • KISS ZSÓFIA                            kumite 10-11 éves -40 kg 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                       kumite 10-11 éves +40 kg 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA             kumite 12-13 éves -40 kg 1. hely   
  • HALLGAT GERGŐ                      kumite 12-13 éves -41 kg 5. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                        kumite 12-13 éves -45 kg 2. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ                 kumite 12-13 éves -48 kg -
  • GYŐRIVÁNYI BENCE                 kumite 12-13 éves -48 kg -