40. MEDNARODNI TURNIR TRBOVLJE

2012. DECEMBER 15. Trbovlje, Szlovénia

 Indulóink:  7 fő

  • BARANYI ZSÓFIA             kumite 10-11 éves -40kg 3. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER    kumite 10-11 éves 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                kumite 12-13 éves  -
  • VIRGA PÉTER                  kumite junior -61 kg 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR        kumite junior -76 kg 3. hely
  • PELLER ÁDÁM                  kumite U21 +78 kg -
  • MIKLÓS NIKOLETT        kata felnőtt 1. hely

PREMIER LEAGUE K1 GRAND FINAL

2012. DECEMBER 08-09. Salzburg, Ausztria

  •  MIKLÓS NIKOLETT           senior kata 7. hely

WKF DIÁKOLIMPIA

2012. NOVEMBER 24. Soroksár

Indulóink:  28 fő

Utánpótlás:

  • BENKŐ BOTOND              kata 6-7 éves 1. hely
  • BARANYI BARNABÁS    kata 8-9 éves 3. hely
  • ERŐSS BENCE                  kata 8-9 éves -
  • AJTONY BALÁZS            kata 8-9 éves 2. hely, kumite 3. hely
  • FÖLDESSY FARKAS        kata 8-9 éves 1. hely, kumite (5.) hely
  • TÓTH LILLA                       kata 8-9 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ           kata 10-11 éves (5.) hely
  • GÁBOS CSONGOR            kumite 10-11 éves 3. hely
  • THURZÓ TAMÁS               kata 10-11 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE       kata 10-11 éves 2. hely, kumite 3. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT         kata 10-11 éves (7.) hely
  • HALLGAT GERGŐ            kata 12-13 éves 1. hely, kumite 2. hely
  • HALLGAT ÁGOTA            kata 14-15 éves 3. hely, kumite (5.) hely
  • SZABÓ ATTILA                 kumite 14-15 éves 1. hely

Haladó:

  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata 10-11 éves  2. hely, kumite 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA             kata 10-11 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER      kata 10-11 éves 2. hely, kumite 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                kumite 12-13 éves  -
  • MÁLNAI ÁRON                  kumite 12-13 éves (5.) hely
  • CZAGÁNY DÓRA              kumite 12-13 éves 1. hely
  • PÁL TíMEA                         kumite kadet +54 kg 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata junior 1. hely, kumite junior -59 kg 2. hely
  • SERBÁN VIVIEN                kumite junior +59 kg 2. hely
  • VARGA DÁNIEL                kata junior 3. hely, kumite junior -55 kg 1. hely
  • VIRGA PÉTER                    kumite junior -61 kg 1. hely
  • DERZSI ANDRÁS               kumite juniort -61 kg 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR      kumite junior -76 kg 1. hely
  • PELLER ÁDÁM                   kumite U21 +78 kg 1. hely

 

HUNGARIAN TATAMI KARATE KUPA

2012. NOVEMBER 17. Budaörs

 Indulóink:  25 fő

 

  • BENKŐ BOTOND            kata 6-7 éves 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS      kata 8-9 éves -
  • AJTONY BALÁZS         kata 8-9 éves 1. hely, kumite 3. hely
  • TÓTH LILLA                 kata 8-9 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ          kata 10-11 éves 3. hely, kumite 3. hely
  • THURZÓ TAMÁS           kata 10-11 éves 3. hely, kumite 3. hely
  • GÁBOS CSONGOR          kumite 10-11 éves 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE    kumite 10-11 éves 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER    kumite 10-11 éves 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA           kumite 10-11 éves 2. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA             kata 10-11 éves 2. hely, kumite 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS          kumite 12-13 éves 1. hely
  • HALLGAT GERGŐ         kata 12-13 éves 3. hely, kumite 1. hely
  • MAKAY KIARA               kumite 12-13 éves 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA         kumite 12-13 éves 1. hely, kadet +54 kg 3. hely
  • PÁL TÍMEA                   kumite kadet +54 kg 3. hely
  • SERBÁN VIVIEN             kumite kadet +54 kg-
  • SZAJKÓ TIBOR              kumite kadet -70 kg 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA kumite junior -59 kg 1. hely
  • DERZSI TAMÁS             kumite junior -55 kg 2. hely
  • VIRGA PÉTER              kumite junior -61 kg 1. hely
  • DOROGI LÁSZLÓ           kumite junior -61 kg (5. hely)
  • TÖMPE TAMÁS             kumite junior -68 kg (5. hely)
  • HÁRSPATAKI GÁBOR     kumite junior -76 kg 3. hely
  • PELLER ÁDÁM             kumite U21 +78 kg 1. hely
  • CSAPAT KATA LÁNY (Benkő, Makay, Baranyi) 2. hely
  • CSAPAT KATA FIÚ (Hallgat, Vécsei, Bálint) 1. hely

 


CSAPAT I. helyezett

 

KODOMO KUPA

2011. NOVEMBER 11. Budapest

Indulóink:  62 fő

 

  • FÜLÖP SÁRA                       shiko 1. hely
  • MOLNÁR MÁRTON               shiko 3. hely
  • BATICZ BÁLINT                   shiko 3. hely
  • POLLÁK LOLA                      shiko 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • BALLA MILÁN                      shiko 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • MOJZES ZOLTÁN                 shiko 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • HARSÁNYI RÉKA                  shiko 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • NAGY ARNOLD                    shiko 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • KOCSI BARNABÁS                shiko 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS             shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • ISTOG ALIN                        shiko 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • RÉGER ÁDÁM                      shiko 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  • OCISNIK BENDEGÚZ            shiko 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • BADAK BALÁZS                    shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • VAS ISTVÁN                        shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • JÁGER ZSOMBOR                 shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • HORVÁTH KRISTÓF              shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • RIGÓ PATRIK                       shiko 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • FISCHER BÁLINT                  shiko 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • NEUMANN LARA                   shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • TADLER MÁTÉ                      shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                      shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • CSEH ANDRÁS                      shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • VERES DÁNIEL                     shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • FÖLDESSY MÁTYÁS               shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • VU VIET HUNG                      shiko 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • MORGENSTERN ADRIÁN        shiko 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • BORSOS BENCE                    shiko 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • MÁLNAI NÓRA                      shiko 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • BENKŐ BOTOND                   kata 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                 shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                         shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • TADLER FANNI                      shiko 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • LABANCZ RICHÁRD                shiko 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • KUREMSZKI BÁLINT               shiko 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • KOHÁRI PÉTER                      shiko 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • SZAJKÓ BRENDON                 shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • HORVÁTH MARCELL               shiko 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • KOLLMANN BÁLINT                shiko 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • PAPP BÉLA                             shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • ADAME DOMONKOS                shiko 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • KUREMSZKI TAMÁS                shiko 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • VAS MIKLÓS                          shiko 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • ERŐSS BENCE                        kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • BARANYI BARNABÁS               kata 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • TÓTH LILLA                           kata 1. hely, kumite 3. hely
  • FÖLDESSY FARKAS                 kata 1. hely, kumite 3. hely
  • AJTONY BALÁZS                     kata 1. hely, kumite 2. hely
  • KARAKAI BÁLINT                    kata 1. hely, kumite 3. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ                   kata 1. hely, kumite 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE                kata 2. hely, kumite 1. hely
  • THURZÓ TAMÁS                      kata 1. hely, kumite 1. hely
  • GÁBOS CSONGOR                   kata 1. hely, kumite 1. hely
  • BALOGH TíMEA                      shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • TÖRÖK EMESE                       shiko 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • WALTER VIRÁG                      shiko 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • SZILASI EMMA                       kata 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • SCZIEGEL NIKOLETT               kata 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  • HORVÁTH KORNÉL                  kata 2. hely, kumite 2. hely
  • TÉRMEG JÁNOS                      shiko 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • HALLGAT ÁGOTA                    kata 1. hely, kumite 1. hely

 

EURO GRAND PRIX PILZEN

2012. OKTÓBER 27-28. Pilzen, Csehország

Indulóink: 17 fő

  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata 7. hely, kumite (7-11 éves -35 kg) 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA           kata 7. hely, kumite (7-11 éves -35 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER         kumite (7-11 éves -40 kg) 2. hely
  • HALLGAT GERGŐ              ifi kumite -45 kg -
  • VÉCSEI BALÁZS                ifi kumite -45 kg -
  • MAKAY KIARA                   kata 5. hely, kumite ifi -50 kg 5. hely
  • CZAGÁNY DÓRA              ifi kumite +50 kg 1. hely
  • MÁLNAI ÁRON                  ifi kumite -55 kg 3. hely
  • PÁL TíMEA                       kadet kumite +54 kg -
  • SZAJKÓ TIBOR                 kadet kumite -70 kg -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       junior kumite -59 kg -
  • DERZSI TAMÁS                 junior kumite -55 kg 3. hely
  • VARGA DÁNIEL                 junior kumite -55 kg -
  • DERZSI ANDRÁS               junior kumite -61 kg -
  • VIRGA PÉTER                   junior kumite -61 kg -
  • DOROGI LÁSZLÓ            junior kumite -61 kg 1. hely
  • MIKLÓS NIKOLETT            felnőtt kata 5. hely

HUNGARIAN OPEN CÉGHMESTER KUPA

2012. OKTÓBER 13. Mogyoród

Indulóink: 21 fő

  • AJTONY BALÁZS               kata 1. hely, kumite (9 éves) 3. hely
  • FÖLDESSY FARKAS           kata 3. hely
  • TÓTH LILLA                     kata 2. hely, kumite (9 éves) 3. hely
  • BENKŐ BOTOND               kata 2. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA              kata 1. hely, kumite (10 éves -35 kg) 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA           kata 1. hely, kumite (11 éves -37 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER         kata 2. hely, kumite (11 éves -40 kg) 3. hely
  • HALLGAT GERGŐ              ifi kumite -40 kg 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS              ifi kumite -40 kg 1. hely
  • MAKAY KIARA                  kata 3. hely, kumite ifi -47 kg 2. hely
  • CZAGÁNY DÓRA              ifi kumite +47 kg 1. hely, kadet +54 kg 1. hely
  • MÁLNAI ÁRON                  ifi kumite -55 kg 2. hely
  • PÁL TíMEA                       kadet kumite +54 kg 2. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       junior kumite -59 kg 2. hely
  • DERZSI TAMÁS              junior kumite -55 kg 1. hely
  • VARGA DÁNIEL                junior kumite -55 kg -
  • DERZSI ANDRÁS               junior kumite -61 kg 3. hely
  • VIRGA PÉTER                  junior kumite -61 kg 1. hely
  • DOROGI LÁSZLÓ               junior kumite -61 kg 3. hely
  • TÖMPE TAMÁS                  junior kumite  -68 kg -
  • PELLER ÁDÁM                 U21 kumite +78 kg 1. hely

CSAPAT I. helyezés

 

8th EGKF GOJU-RYU EUROPEAN CHAMPIONSHIP

2012. SZEPTEMBER 29-30. Bukarest, Románia

Indulóink: 11 fő

  • CZAGÁNY DÓRA             kadet kumite -54 kg 1. hely
  • PÁL TíMEA                       kadet kumite +54 kg 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       kadet kumite +54 kg 2. hely, kata 5. hely
  • SZAJKÓ TIBOR               kadet kumite -70 kg 1. hely
  • DERZSI TAMÁS                junior kumite -55 kg 3. hely
  • VARGA DÁNIEL              junior kumite -55 kg 1. hely
  • DERZSI ANDRÁS              junior kumite -61 kg 3. hely
  • VIRGA PÉTER                  junior kumite -61 kg 1. hely
  • DOROGI LÁSZLÓ            junior kumite -68 kg 1. hely
  • TÖMPE TAMÁS                 junior kumite  -68 kg 5. hely
  • PELLER ÁDÁM                  U21 kumite +78 kg 3. hely
  • CSAPAT KATA JUNIOR      (Derzsi T. Varga D. Derzsi A.) 3. hely
  • CSAPAT KUMITE JUNIOR  (Derzsi A. Virga P. Dorogi L. Tömpe T.) 3. hely

 

FORTUNA SE HÁZIBAJNOKSÁG

2012. SZEPTEMBER 29. Budapest

Indulóink: 12 fő

  • BARANYI BARNABÁS         kata 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA              kata 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER         kata 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                kata 1. hely
  • TÓTH LILLA                     kata 3. hely
  • FÖLDESSY FARKAS           kata 1. hely
  • AJTONY BALÁZS               kata 2. hely
  • GÁBOS CSONGOR             kata 2. hely
  • THURZÓ TAMÁS               kata 3. hely
  • SZABÓ ATTILA                 kata 2. hely
  • HALLGAT GERGŐ             kata 2. hely
  • HALLGAT ÁGOTA             kata 1. hely

XV. BUDAPEST OPEN

2012. SZEPTEMBER 15-16. Budapest

Indulóink: 15 fő

  • BENKŐ ZSÓFIA              kata 3. hely, kumite (10-11) -40 kg 1. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA           kumite (10-11) -34 kg 1. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER         kumite (10-11) -40 kg 2. helyezés
  • VÉCSEI BALÁZS              kumite (10-11) -40 kg 1. helyezés
  • CZAGÁNY DÓRA               ifi kumite +50 kg 2. helyezés
  • MÁLNAI ÁRON                  ifi kumite +52 kg -
  • PÁL TíMEA                       kadet kumite +54 kg 1. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                 kadet kumite -70 kg 7. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       junior kumite -59 kg 2. hely
  • VARGA DÁNIEL               junior kumite -55 kg 1. hely
  • DERZSI ANDRÁS               junior kumite -61 kg 3. hely
  • VIRGA PÉTER                  junior kumite -61 kg 1. hely
  • DOROGI LÁSZLÓ               junior kumite -61 kg 3. hely
  • TÖMPE TAMÁS                  junior kumite  -68 kg -
  • PELLER ÁDÁM                   U21 kumite +78 kg 5. hely, felnőtt kumite -84 kg 5. hely

MEDIMURJE OPEN

2012. SZEPTEMBER 08. Cakovec, Horvátország

 Indulóink:  17 fő

 

  • BENKŐ ZSÓFIA               kata 1. hely, kumite (10-11) -36 kg 2. hely
  • BARANYI ZSÓFIA              kata 2. hely, kumite (10-11) -32 kg 2. hely
  • HALLGAT GERGŐ            kata 1. hely, kumite (12-13) -38 kg 5. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                kumite (10-11) -36 kg 2. hely, kumite (ifi) (12-13) -38 kg 3.hely
  • MÁLNAI ÁRON                  kumite (ifi) -55 kg 5. hely
  • CZAGÁNY DÓRA               kumite (ifi) -55 kg 3. hely, kadet kumite -54 kg 5. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                 kadet kumite -70 kg 3. hely
  • SERBÁN VIVIEN               kadet kumite +54 kg 5. hely
  • PÁL TíMEA                       kadet kumite +54 kg -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata 1. hely, junior kumite -59 kg 1. hely, -53 kg 3. hely
  • DERZSI TAMÁS                 junior kumite -55 kg 2. hely
  • VARGA DÁNIEL              kata 3. hely, junior kumite -55 kg 1. hely
  • DERZSI ANDRÁS            junior kumite -61 kg 1. hely
  • VIRGA PÉTER                   junior kumite -61 kg 3. hely
  • DOROGI LÁSZLÓ               junior kumite -61 kg 3. hely
  • TÖMPE TAMÁS                  junior kumite -68 kg -
  • PELLER ÁDÁM                   U21 kumite +78 kg 2. hely, felnőtt -84 kg 2. hely
  • DYNAMIC KATA TEAM        junior csapat 2. hely, felnőtt csapat 2. hely
  •                                        (Derzsi András, Varga Dániel, Derzsi Tamás)

16th EUROPEAN KARATE CUP OPEN

2012. JÚNIUS 9. Pozsony, Szlovákia

 Indulóink:  7 fő

  • VÉCSEI BALÁZS                 gyerek 10-11 év kumite -35 kg 2. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER      gyerek 10-11 év kumite -40 kg 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA               gyerek 10-11 év kumite -30 kg (5. hely)
  • BENKŐ ZSÓFIA                gyerek 10-11 év kumite -35 kg 1. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                 ifi kumite +47 -
  • DERZSI TAMÁS                kumite junior - 55 kg  1. hely
  • VIRGA PÉTER                   kumite junior -61 kg 1. hely

HARCOS TÁRSAK KUPA

2012. MÁJUS 05. Szigethalom

Indulóink: 18 fő

 

  • Fischer Bálint           szivacs kumite 1. hely
  • Neumann Lara         szivacs kumite 1. hely
  • Pollák Máté              szivacs kumite 1. hely
  • Dudás Zsombor        szivacs kumite 1. hely
  • Benkő Botond           kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • Baranyi Barnabás      kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • Papp Béla                szivacs kumite 2. hely
  • Karakai Bálint           szivacs kumite 3. hely
  • Gazdik Noémi           szivacs kumite 1. hely
  • Sczigel Nikolett         szivacs kumite 3. hely
  • Némedi Boldizsár       kata -
  • Tóth Lilla                  kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Ajtony Balázs            kata 1. hely, kumite 3. hely
  • Hallgat Gergő            kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Hallgat Ágota            kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Baranyi Zsófia           kata-kumite 1. hely
  • Bálint Krisztofer         kata-kumite 1. hely
  • Vécsei Balázs            kata-kumite 1. hely
  • Benkő páros kata (Botond+Enci) 1. hely
  • Baranyi páros kata (Barni+Zsófi) 5. hely
  • Hallgat páros kata (Ágota+Gergő) 3. hely

XV. KERÜLETI DIÁKOLIMPIA

2012. ÁPRILIS 19. Budapest

Indulóink: 19 fő

  • Benkő Botond              kata 1. hely
  • Tóth Lilla                        kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Ajtony Balázs                kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Erőss Bence                 kata 1. hely
  • Földessy Farkas        kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Győriványi Bence         kata 2. hely, kumite 2. hely
  • Benkő Zsófia                kata 2. hely, kumite 1. hely
  • Baranyi Zsófia              kata 1. hely, kumite 2. hely
  • Bálint Krisztofer        kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Thurzó Tamás          kata 2. hely, kumite 3. hely
  • Gábos Csongor            kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Unger Vanda            kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Vécsei Balázs            kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Deák Roland             kumite 1. hely
  • Hallgat Gergő            kata 1. hely, kumite 3. hely
  • Czagány Dóra           kumite 1. hely
  • Horváth Kornél          kata 2. hely, kumite 2. hely
  • Szabó Attila                    kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Hallgat Ágota            kata 1. hely, kumite 2. hely

32nd GRAND PRIX SLOVAKIA

2012. ÁPRILIS 15. Pozsony, Szlovákia

 Indulóink:  10 fő

  • BAGI TAMÁS                     kumite kadet -63 kg 2. hely
  • SERBÁN VIVIEN                 kumite kadet + 54 kg (7. hely)
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA         kumite junior - 53 kg 1. hely
  • DERZSI TAMÁS                  kumite junior - 55 kg  3. hely
  • DERZSI ANDRÁS                kumite junior -61 kg (5. hely)
  • VARGA DÁNIEL                  kumite junior - 55 kg  -
  • VIRGA PÉTER                     kumite junior -61 kg 3. hely
  • DOROGI LÁSZLÓ                kumite junior -61 kg -
  • TÖMPE TAMÁS                   kumite junior -68 kg -
  • MIKLÓS NIKOLETT             kata felnőtt (5. hely)

KODOMO KUPA

2012. ÁPRILIS 14. Budapest

 Indulóink:  48 fő

  • FÜLÖP SÁRA                              shiko 1. hely
  • POLLÁK LOLA                            shiko 1. hely
  • ZENTAI NOÉMI                          shiko 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • BALLA MILÁN                             shiko 1. hely
  • JÁGER ZSOMBOR                       shiko 2. hely
  • MOLNÁR MÁRTON                      shiko 3. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                   shiko 1. hely
  • ISTOG ALIN                               shiko 2. hely
  • BOLLA KRISTÓF                         shiko 3. hely
  • RÉGER ÁDÁM                             shiko 1. hely
  • OCISNIK BENDEGÚZ                   shiko 3. hely
  • FISCHER BÁLINT                        shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • KAMILLI RONETTA                     shiko 3. hely
  • MÁLNAI NÓRA                            shiko 2. hely
  • NEUMANN LARA                         shiko 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • SZABÓ DOMINIK                        shiko 3. hely
  • HORVÁTH KRISTÓF                    shiko 1. hely
  • PARIS JAMAL                             shiko 3. hely
  • KOLLMANN BÁLINT                     shiko 2. hely
  • HAJDÚ BENEDEK                        shiko 1. hely
  • BALKAY LÁSZLÓ                         shiko 2. hely
  • BADAK BALÁZS                           shiko 2. hely
  • SZAJKÓ BRENDON                      shiko 3. hely
  • NAGY ARNOLD                           shiko 1. hely
  • VASZKÓ KRISTÓF                       shiko 1. hely
  • BORSOS BENCE                          shiko 1. hely
  • PROHÁSZKA DOMONKOS             shiko 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                       shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • KUREMSZKI BÁLINT                    shiko 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • FÜSTI MÁTÉ                               shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • BIRÓ GERGŐ                              shiko 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • CSEH ANDRÁS                            shiko 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • PAPP BÉLA                                 shiko 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • TADLER MÁTÉ                            shiko 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                            shiko 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • BENKŐ BOTOND                         kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • NAGY-MÁRTON NÓRA                 zenkuc 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • PROHÁSZKA FRUZSINA               zenkuc 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • VAS MIKLÓS                              zenkuc 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS                   zenkuc 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • ZENTAI MÁTÉ                            zenkuc 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • KUREMSZKI TAMÁS                    zenkuc 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • KARAKAI BÁLINT                        zenkuc 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • ERŐSS BENCE                            kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • GAZDIK NOÉMI                          zenkuc 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • SZILASI EMMA                           zenkuc 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT                    zenkuc 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                               zenkuc 1. hely, szivacs kumite 1. hely

WKF KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

2012. MÁRCIUS 24-25. Mogyoród

Indulóink:  32 fő (14 fő utánpótlás és 18 fő haladó)

Utánpótlás:

  • TÓTH LILLA                     kata (8-9) 3. helyezés, kumite (8-9) 2. helyezés
  • FÖLDESSY FARKAS        kata (8-9) 1. helyezés
  • AJTONY BALÁZS            kata (8-9) 3. helyezés, kumite (8-9) 1. helyezés
  • ERŐSS BENCE                  kata (8-9) -
  • UNGER VANDA               kata (10-11) 1. helyezés
  • GÁBOS CSONGOR             kata (10-11) 3. helyezés, kumite (10-11) 3. helyezés
  • THURZÓ TAMÁS               kata (10-11) 3. helyezés
  • KOLLMANN MÁTÉ              kata (10-11) - (5. hely)
  • GYŐRIVÁNYI BENCE          kata (10-11) 2. helyezés, kumite (10-11) 3. helyezés
  • HALLGAT ÁGOTA             kata (12-13) 1. helyezés
  • HALLGAT GERGELY         kata (12-13) 1. helyezés, kumite (12-13) - (5.hely)
  • DEÁK ROLAND                  kumite (12-13) 3. helyezés
  • MÁLNAI ÁRON                kata (12-13) 3. helyezés, kumite (12-13) 1. helyezés
  • SZABÓ ATTILA                kata (12-13) 2. helyezés, kumite (12-13) 1. helyezés

 

UTÁNPÓTLÁS CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

                                                                              

Haladó:

  • BENKŐ ZSÓFIA               kata (8-9) 1. helyezés, kumite (8-9 +30 kg) 1. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA           kata (10-11) 1. hely, kumite (10-11 -34 kg) 1. helyezés
  • MAKAY KIARA                kata (10-11) 2. helyezés, kumite (10-11 +40 kg) 1. helyezés
  • VÉCSEI BALÁZS              kata (10-11) 1. hely, kumite (10-11 -34 kg) 1. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER         kumite (10-11-40 kg) 3. helyezés
  • CZAGÁNY DÓRA                kumite (ifi) 2. helyezés
  • PÁL TíMEA                      kumite (kadet +54 kg) 1. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kata (kadet) 1. helyezés, kumite (kadet +54 kg) 2. helyezés
  • SERBÁN VIVIEN                kumite (kadet +54 kg) - (5. hely)
  • VARGA DÁNIEL               kata (kadet) 1. hely, kumite (kadet -57 kg) 1. helyezés
  • SZAJKÓ TIBOR                  kumite (kadet -70 kg) 3. helyezés
  • DERZSI TAMÁS                kumite (junior -55 kg) 1. helyezés
  • DERZSI ANDRÁS               kumite (junior -61 kg) 3. helyezés
  • VIRGA PÉTER                  kumite (junior -61 kg) 1. helyezés
  • DOROGI LÁSZLÓ               kumite (junior -61 kg) 2. helyezés
  • TÖMPE TAMÁS                  kumite (junior -68 kg) -
  • PELLER ÁDÁM                 kumite (U21+78 kg) 1. hely, (felnőtt +84 kg) 1. helyezés
  • MIKLÓS NIKOLETT            kata (felnőtt) 3. helyezés

Csapat:

  • DYNAMIC  lány csapat kata U14 (Benkő Zsófia, Baranyi Zsófia, Makay Kiara) 1. hely
  • DYNAMIC  fiú csapat kata U14 (Ajtony Balázs, Vécsei Balázs, Bálint Krisztofer) 2. hely
  • DYNAMIC  fiú csapat kata U18 (Varga Dániel, Derzsi Tamás, Derzsi András) 2. hely
  • DYNAMIClány csapat kumite(Benkő Zsófia,Baranyi Zsófia,Makay Kiara,Czagány Dóra)1. hely
  • DYNAMIC  fiú csapat kumite (Varga Dániel,Szajkó Tibor,Virga Péter,Dorogi László) 1. hely          

CSAPAT I. HELYEZÉS!!!


2010, 2011 és 2012 MAGYAR BAJNOK CSAPATA A DYNAMIC

 

17th BALKAN KARATE CHAMPIONSHIPS

2012. MÁRCIUS 16-18. Herceg Novi, Montenegró

 

Indulóink: 5 fő (Magyar Válogatott 47 fő)

  • VÉCSEI BALÁZS                 gyerek 10-11 év kumite -35 kg I. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER         gyerek 10-11 év kumite -40 kg III. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA               gyerek 10-11 év kumite -35 kg -
  • MAKAY KIARA                   gyerek 10-11 év kumite -42 kg -
  • CZAGÁNY DÓRA                ifi kumite +47 kg I. helyezés

VIROVITICA OPEN

2012. MÁRCIUS 03. Horvátország, Virovitica

 Indulóink:  16 fő

 

  • AJTONY BALÁZS               csapat kata 3. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER        csapat kata 3. hely, kumite 10-11 éves 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                csapat kata 3. hely. kata 10-11 éves 2. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                 csapat kata 1. hely, kata 3. hely, kumite 10-11 éves 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA             csapat kata 1. hely, kumite 10-11 éves 3. hely
  • MAKAY KIARA                    csapat kata 1. hely, kata 10-11 éves 2. hely, kumite 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                kumite 12-13 éves 3. hely
  • PÁL TÍMEA                       kumite kadet + 54 kg -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kata kadet 2. hely, kumite kadet + 54 kg 1. hely
  • SERBÁN VIVIEN                 kumite kadet + 54 kg -
  • DERZSI TAMÁS                  kumite junior - 55 kg  2. hely
  • DERZSI ANDRÁS                kumite junior -61 kg -
  • VIRGA PÉTER                    kumite junior -61 kg -
  • DOROGI LÁSZLÓ               kumite junior -61 kg 2. hely
  • TÖMPE TAMÁS                  kumite junior -68 kg -
  • MIKLÓS NIKOLETT            kata felnőtt 3. hely

 


A verseny legeredményesebb csapata a MAGYAR csapat lett

a Dynamic és az AC- Sinus közösen!

HUNGARIAN TATAMI KARATE KUPA

2012. FEBRUÁR 25. Budaörs

 Indulóink:  29 fő

  • BENKŐ BOTOND            kata 6-7 éves -
  • AJTONY BALÁZS            kata 8-9 éves 1. hely, kumite 2. hely
  • FÖLDESSY FARKAS         kata 8-9 éves 2. hely
  • ERŐSS BENCE               kata 8-9 éves -
  • BUDAVÁRI CSONGOR     kata 8-9 éves -
  • TÓTH LILLA                     kata 8-9 éves 1. hely, kumite 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA              kata 8-9 éves 1. hely, kumite 8-9 éves 1. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ          kata 10-11 éves -
  • THURZÓ TAMÁS            kata 10-11 éves 3. hely, kumite 2. hely
  • HALLGAT GERGŐ           kata 10-11 éves 3. hely, kumite 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE      kumite 10-11 éves 3. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER     kumite 10-11 éves -
  • VÉCSEI BALÁZS          kumite 10-11 éves 1. hely
  • UNGER VANDA              kata 10-11 éves 3. hely, kumite 2. hely
  • BARANYI ZSÓFIA         kata 10-11 éves 1. hely, kumite 1. hely
  • MAKAY KIARA                kata 10-11 éves 2. hely, kumite 1. hely
  • MÁLNAI ÁRON               kata 12-13 éves 2. hely, kumite 3. hely
  • SZABÓ ATTILA            kata 12-13 éves 3. hely, kumite 1. hely
  • HORVÁTH KORNÉL         kumite 12-13 éves 2. hely
  • HALLGAT ÁGOTA           kata 12-13 éves 2. hely
  • CZAGÁNY DÓRA          kumite 12-13 éves 1. hely
  • PÁL TÍMEA                      kumite kadet 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kata kadet 2. hely, kumite kadet 2. hely
  • SERBÁN VIVIEN             kumite kadet -
  • BAGI TAMÁS                 kumite kadet -63 kg -
  • SZAJKÓ TIBOR              kumite kadet -70 kg -
  • VIRGA PÉTER                 kumite junior -61 kg 1. hely
  • DOROGI LÁSZLÓ            kumite junior -61 kg 2. hely
  • TÖMPE TAMÁS              kumite junior -68 kg 3. hely

 

 


CSAPAT II. helyezett

Legeredményesebb MAGYAR csapat a Dynamic Kse!

XII. HALOM KUPA

2012. FEBRUÁR 12. Szigethalom

Indulóink:  23 fő

  • FISCHER BÁLINT                 szivacs kumite III. hely
  • NEUMANN LARA                  szivacs kumite I. hely
  • TADLER MÁTÉ                    szivacs kumite III. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                     szivacs kumite II. hely
  • CSEH ANDRÁS                     szivacs kumite I. hely
  • FÖLDESSY MÁTYÁS             szivacs kumite I. hely
  • BARANYI BARNABÁS            szivacs kumite III. hely
  • BENKŐ BOTOND                 kata I. hely, szivacs kumite I. hely
  • CSILLAG MÁRK                    kata III. hely, szivacs kumite I. hely
  • ERŐSS BENCE                     kata I. hely
  • BUDAVÁRI CSONGOR           kata I. hely
  • FÖLDESSY FARKAS              kata I. hely, kumite III. hely
  • AJTONY BALÁZS                 kata II. hely, kumite I. hely
  • TÓTH LILLA                       kata I. hely, kumite II. hely
  • SÁSKA BALÁZS                    kata II. hely
  • NÉMEDI BOLDIZSÁR            kata III. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ                kata II. hely, kumite II. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE            kata I. hely, kumite I. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER           kata I. hely, kumite III. hely
  • HALLGAT GERGELY              kata I. hely, kumite III. hely
  • THURZÓ TAMÁS                 kata II. hely
  • SZABÓ ATTILA                   kata I. hely, kumite I. hely
  • HALLGAT ÁGOTA                kata III. hely, kumite I. hely

 

39th EKF KADET, JUNIOR, U21

EURÓPA BAJNOKSÁG

2012. FEBRUÁR 10-12. Azerbaijan, Baku

Indulóink: 2 fő (a teljes Magyar Válogatott 24 főből állt)

  • Győriványi Renáta                            7. hely (kadet kumite +54 kg)
  • Derzsi Tamás                     3. hely (kadet kumite -52 kg)

 

MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN
2012. JANUÁR 28. Szlovákia, Kassa

Indulóink: 11 fő

  • Benkő Zsófia              kumite 3. hely (10-11 év -34 kg)
  • Baranyi Zsófia          kumite 1. hely (10-11 év -34 kg)
  • Makay Kiara               kumite 3. hely (10-11 év +40 kg)
  • Vécsei Balázs             kumite 3. hely (10-11 év -35 kg)
  • Bálint Krisztofer          kumite 3. hely (10-11 év -40 kg)
  • Czagány Dóra            kumite - (12-13 év +45 kg)
  • Győriványi Renáta    kumite 1. hely (kadet +54 kg)
  • Varga Dániel              kumite 3. hely (kadet -57 kg)
  • Virga Péter                kumite 3. hely (junior -61 kg)
  • Tömpe Tamás            kumite - (junior -68 kg)
  • Dorogi László             kumite 5. hely sérülés (junior -68 kg)

 

CROATIA GRAND PRIX
2012. JANUÁR 21-22. Horvátország, Samobor

Indulóink: 12 fő

  • Benkő Zsófia             csapat kata 1. hely, kata 1. hely
  • Baranyi Zsófia           csapat kata 1. hely, kumite 3. hely (10-11 év -32 kg)
  • Makay Kiara             csapat kata 1. hely, kumite 2. hely (10-11 év -40 kg)
  • Vécsei Balázs           kumite 1. hely (10-11 év -34 kg)
  • Bálint Krisztofer         kumite - (10-11 év -38 kg)
  • Czagány Dóra           kumite 2. hely (12-13 év -55 kg)
  • Győriványi Renáta     kumite - (kadet +54 kg)
  • Derzsi Tamás           kumite 2. hely (kadet -52 kg)
  • Varga Dániel             kata 7. hely, kumite 5. hely (kadet -57 kg)
  • Derzsi András           kumite - (kadet -63 kg)
  • Bagi Tamás              kumite - (kadet -63 kg)
  • Virga Péter               kumite 2. hely (junior -61 kg)