TRBOVLJE OPEN

2010.DECEMBER 18. Szlovénia, Trbovlje

 

Indulóink: 6 fő

  • Vécsei Balázs           kumite I. hely (10-11 év -30 kg)

  • Válogatott kerettagként indulók:

  • Varga Dániel            kumite I. hely (kadet -52 kg)

  • Dorogi László           kumite III. hely (kadett -63 kg)

  • Peller Ádám             kumite II. hely (U21 +78 kg)

  • Győriványi Renáta    kumite - (kadet +54 kg)

  • Virga Péter              kumite - (kadett -57 kg)

WKF DIÁKOLIMPIA

2010.NOVEMBER 27. Tököl

 

Indulóink:  18 fő

  • AJTONY BALÁZS              kata I. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA             kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA                kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS              kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • BÁLINT KRISZTOFER       kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA            kata III. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA              -

  • ELEK ZOLTÁN                  kata II. helyezés

  • KISS ZOLTÁN                   -

  • BAGI TAMÁS                    kumite I. helyezés

  • TÖMPE TAMÁS                -

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA      -

  • VIRGA PÉTER                  -

  • DERZSI ANDRÁS              -

  • DOROGI LÁSZLÓ             kumite II. helyezés

  • PELLER ÁDÁM                kumite I. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL              kumite II. helyezés

  • DOROGI ANDREA            kata II.helyezés

KODOMO KUPA

2010.NOVEMBER 21. Budapest

 

Indulóink:  37 fő

 

  • MÁRTON NÓRA             shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • TÓTH LILLA                  shiko I. hely, szivacs kumite III. hely

  • NEUMANN LARA            shiko II. hely, szivacs kumite III. hely

  • MOLNÁR PETRA            shiko III. hely, szivacs kumite III. hely

  • KOROKNAI NOÉMI         szivacs kumite III. hely

  • SZILÁGYI ANNA             shiko II. hely, szivacs kumite III. hely

  • UNGER VANDA              kata I. hely, szivacs kumite III. hely

  • BIRÓ GERGŐ                shiko III. hely, szivacs kumite I. hely

  • FÜSTI MÁTÉ                 shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • MAI VIET HUNG            shiko III. hely, szivacs kumite I. hely

  • GELLÉRT ANDRÁS         shiko III. hely, szivacs kumite III. hely

  • SZABÓ DOMINIK           shiko I. hely

  • FISCHER BÁLINT           shiko II. hely, szivacs kumite I. hely

  • PAPP BÉLA                    shiko III. hely

  • SINOROVICS ÁDÁM       shiko I. hely, szivacs kumite III. hely

  • CSEH ANDRÁS              shiko I. hely, szivacs kumite II. hely

  • MENYHÁRT ZSOMBOR   shiko III. hely

  • OCISNIK BENDEGÚZ      shiko II. hely, szivacs kumite III. hely

  • POLLÁK MÁTÉ               shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • NAGY NORBERT            shiko III. hely

  • NINONÁ MAXIMO          shiko II. hely, szivacs kumite III. hely

  • PÁNCZÉL GERGŐ           shiko I. hely, szivacs kumite II. hely

  • VASZKÓ KRISTÓF          shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • AJTONY BALÁZS            kata I. hely, szivacs kumite I. hely

  • FÖLDESSY FARKAS        kata I. hely, szivacs kumite I. hely

  • GÁL ANDRÁS                 shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • CSILLAG MÁRK              shiko I. hely, szivacs kumite I. hely

  • TRNKA NORBERT           -

  • SCHLOSSER DOMINIK    shiko I. hely, szivacs kumite II. hely

  • MOLNÁR DÁNIEL           shiko II. hely

  • SZILÁGYI ÁDÁM            shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • UNGER VENDEL             kata III. hely, szivacs kumite I. hely

  • PAPP PÉTER                  shiko I. hely, szivacs kumite III. hely

  • THURZÓ TAMÁS            shiko II. hely, szivacs kumite I. hely

  • HALLGATH GERGELY      szivacs kumite III. hely

  • KOVÁCS ÁDÁM              shiko I. hely, szivacs kumite I. hely

  • ZÉRCZI ZOLTÁN            shiko III. hely, szivacs kumite I. hely

 

 

WKF CSAPAT MAGYAR BAJNOKSÁG

2010.NOVEMBER 13. Budapest

 

Indulóink:  17 csapat

 

KATA:

  • Gyerek I. 8-9 év fiú FÖLDESSY FARKAS-BÁLINT KRISZTOFER-AJTONY BALÁZS            I. helyezés

  • Gyerek II. 10-11 év lány BARANYI ZSÓFIA-BENKŐ ZSÓFIA-MAKAY KIARA                    I. helyezés

  • Gyerek II. 10-11 év fiú VÉCSEI BALÁZS-ELEK ZOLTÁN-DEÁK ROLAND                          I. helyezés

  • Gyerek II. 10-11 év fiú KISS ZOLTÁN-MÁLNAI ÁRON—SZABÓ ATTILA                         II. helyezés

  • Ifjúsági lány PÁL TÍMEA-CZAGÁNY DÓRA-VÉG ALEXANDRA                                        I. helyezés

  • Kadet fiú DERZSI TAMÁS-VARGA DÁNIEL-DERZSI ANDRÁS                                        I. helyezés

  • Felnőtt női GYŐRIVÁNYI RENÁTA-DOROGI ANDREA-HORVÁTH ÉVA                             I. helyezés

 

KUMITE:

  • Gyerek I. 8-9 év fiú VÉCSEI BALÁZS-BÁLINT KRISZTOFER-AJTONY BALÁZS                  II. helyezés

  • Gyerek I. 8-9 év lány BARANYI ZSÓFIA-BENKŐ ZSÓFIA-GYAPJAS HANNA                      I. helyezés

  • Gyerek II. 10-11 év lány BARANYI ZSÓFIA-BENKŐ ZSÓFIA-GYAPJAS HANNA                  I. helyezés

  • Gyerek II. 10-11 év lány CZAGÁNY DÓRA-MAKAY KIARA-VÉG ALEXANDRA                     II. helyezés

  • Gyerek II. 10-11 év fiú VÉCSEI BALÁZS-ELEK ZOLTÁN-DEÁK ROLAND                          III. helyezés

  • Ifjúsági lány GYŐRIVÁNYI RENÁTA-PÁL TÍMEA-CZAGÁNY DÓRA                                   I. helyezés

  • Ifjúsági fiú BAGI TAMÁS-KISS ZOLTÁN-SZAJKÓ TIBOR-KISS SOMA                              II. helyezés

  • Kadet fiú VIRGA PÉTER-TÖMPE TAMÁS-DERZSI ANDRÁS-BAGI TAMÁS                         III. helyezés

  • Kadet fiú DERZSI TAMÁS-DOROGI LÁSZLÓ-VARGA DÁNIEL-KISS BENCE                        II. helyezés

  • Felnőtt férfi MIKLÓS DÁNIEL-PELLER ÁDÁM-BISZTRONY BALÁZS-DOROGI LÁSZLÓ          II. helyezés

 

 

CSAPAT I. HELYEZÉS

TATAMI TEAM KUPA NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

 

2010. OKTÓBER 16. Budapest
 
Indulóink: 31 fő
 
  • BÁLINT KRISZTOFER     kata I. helyezés, kumite I. helyezés
  • AJTONY BALÁZS            kata I. helyezés
  • FÖLDESSY FARKAS        kata II. helyezés
  • GÁBOS CSONGOR         kata III. helyezés
  • FALKAI MÁRK               kata I. helyezés, kumite II. helyezés
  • ELEK ZOLTÁN                kata I. helyezés, kumite III. helyezés
  • VÉCSEI BALÁZS             kata II. helyezés, kumite I. helyezés
  • DEÁK ROLAND               -
  • BARANYI ZSÓFIA          kata I. helyezés, kumite III. helyezés
  • BENKŐ ZSÓFIA             kata III. helyezés, kumite I. helyezés
  • MAKAY KIARA               kata III. helyezés, kumite I. helyezés
  • MÁLNAI ÁRON              kumite I. helyezés
  • SZABÓ ATTILA             -
  • VÉG ALEXANDRA          kata III. helyezés
  • CZAGÁNY DÓRA           kumite II. helyezés
  • KOMJÁTI MERCÉDESZ   kumite I. helyezés
  • PÁL TÍMEA                   kata I. helyezés , kumite II. helyezés
  • SERBÁN VIVIEN            kata II. helyezés, kumite III. helyezés
  • KISS ZOLTÁN               kata III. helyezés, kumite I. helyezés
  • SZAJKÓ TIBOR              kata III. helyezés, kumite II. helyezés
  • BAGI TAMÁS                 kumite III. helyezés
  • TÖMPE TAMÁS              -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata II. helyezés, kumite II. helyezés
  • VARGA DÁNIEL             kata III. helyezés, kumite II. helyezés
  • VIRGA PÉTER               kumite III. helyezés
  • DERZSI TAMÁS             kumite III. helyezés
  • DERZSI ANDRÁS           kata III. helyezés
  • DOROGI LÁSZLÓ           kumite I. helyezés
  • PELLER ÁDÁM               kumite II. helyezés
  • DOROGI ANDREA          kata II. helyezés
  • MIKLÓS DÁNIEL            -
 
VÉGLEG NÁLUNK MARAD A 2. VÁNDORKUPA IS!!!

RAPID CUP

2010. OKTÓBER 09. Szlovákia, Pozsony

 
Indulóink: 18 fő
Bálint Krisztofer, Benkő Zsófia, Baranyi Zsófia, Makay Kiara, Vécsei Balázs, Elek Zoltán, Málnai Áron, Czagány Dóra, Pál Tímea, Komjáti Mercédesz, Kiss Zoltán, Szajkó Tibor, Varga Dániel, Virga Péter, Derzsi Tamás, Tömpe Tamás, Győriványi Renáta, Dorogi László,
Eredmény:
  • Vécsei Balázs         kumite I. hely (8-9 év -28 kg)
  • Benkő Zsófia           kata III. hely, kumite II. hely (8-9 év -30 kg)
  • Baranyi Zsófia          kata I. hely, kumite I. hely (8-9 év -30 kg)
  • Elek Zoltán              kumite III. hely (8-9 év +28 kg)
  • Makay Kiara            kumite III. hely (10-11 év -40 kg)
  • Czagány Dóra          kumite III. hely (10-11 év +40 kg)
  • Tömpe Tamás          kumite III. hely (kadett -57 kg)
  • Derzsi Tamás           kumite I. hely (kadett -52 kg)
  • Dorogi László           kumite I. hely (kadett -63 kg)
  • Válogatott kerettagként indulók:
  • Czagány Dóra        kumite I. hely (12-13 év -45 kg)
  • Pál Tímea              kumite II. hely (12-13 év +45 kg)
 
ÖSSZESÍTETT CSAPAT III. HELYEZÉS!

 

WGKF GOJU-RYU VILÁGBAJNOKSÁG

2010. SZEPTEMBER 30-OKTÓBER 04. Portugália, Cascais

Indulóink: 9 fő

Varga Dániel, Virga Péter, Derzsi Tamás, Derzsi András, Győriványi Renáta, Dorogi László, Dorogi Andrea, Peller Ádám, Miklós Dániel

Eredmény:

  • Virga Péter             kumite I. hely (kadett -57 kg)   
  • Győriványi Renáta   kumite II. hely (kadett -54 kg), kata VI. hely
  • Derzsi András         kumite III. hely (kadett -57 kg)
  • Derzsi Tamás         kumite III. hely (kadett -52 kg)
  • Varga Dániel           kumite III. hely (kadett -52 kg)
  • Dorogi László          kumite III. hely (kadett -63 kg)
  • Dorogi Andrea         felnőtt kata III. hely 
  • Kadett Csapat Kata (Derzsi András, Varga Dániel, Derzsi Tamás) III. hely
  • Kadett Csapat Kumite (Dorogi L., Virga P., Derzsi T., Derzsi A.) I. hely

 

XIII. BUDAPEST OPEN

2010. SZEPTEMBER 25-26. Budapest

 
Indulóink: 18 fő

Benkő Zsófia, Baranyi Zsófia, Makay Kiara, Vécsei Balázs, Elek Zoltán, Vég Alexandra, Czagány Dóra, Pál Tímea, Varga Dániel, Virga Péter, Derzsi Tamás, Derzsi András, Tömpe Tamás, Győriványi Renáta, Dorogi László, Dorogi Andrea, Peller Ádám, Miklós Dániel

Eredmény:

  • Vécsei Balázs         kata III. hely, kumite II. hely (8-9 év -32 kg), kumite II. hely (8-9 év +32 kg)
  • Benkő Zsófia           kata I. hely, kumite II. hely (8-9 év -30 kg), kumite III. hely (8-9 év +30 kg) 
  • Baranyi Zsófia         kata II. hely, kumite IV. hely (8-9 év +30 kg)
  • Czagány Dóra         kumite I. hely (10-11 év +40 kg)
  • Pál Tímea               kumite III. hely (12-13 év +50 kg)
  • Derzsi Tamás         kumite I. hely (kadett -52 kg)
  • Győriványi Renáta   kumite I. hely (kadett +54 kg)
  • Peller Ádám            kumite IV. hely (U21 +78 kg)
  • Miklós Dániel          kumite IV. hely (felnőtt -67 kg), NATIONAL TEAM csapat kumite III. hely 

 10th CRO OPEN

2010. SZEPTEMBER 11-12. Horvátország, Rijeka
 
Indulóink: 10 fő

Vécsei Balázs, Varga Dániel, Virga Péter, Derzsi Tamás, Derzsi András, Győriványi Renáta, Dorogi László, Dorogi Andrea, Peller Ádám, Miklós Dániel

Eredmény:

  • Vécsei Balázs         kumite I. hely (10-11 év -30 kg) 
  • Dorogi László          kumite II. hely (kadett -63 kg)
  • Győriványi Renáta   kadet kata II. hely, kumite II. hely (ifjusági -55 kg)
  • Peller Ádám            kumite III. hely (U21 +78 kg)
  • Dorogi Andrea         felnőtt kata II. hely 

BALATON KARATE KUPA

 2010. JÚNIUS 05. Siófok

Indulóink: 24 fő

 
  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata I. helyezés, kumite II. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA              kata III. helyezés, kumite I. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER         kumite II. helyezés
  • MAKAY KIARA                   kumite II. helyezés
  • FENYVESI DOMINIK          kata III. helyezés, kumite II. helyezés
  • VÉCSEI BALÁZS                kata I. helyezés, kumite I. (-30 kg), I. (-35 kg) helyezés
  • DEÁK ROLAND                  kata III. helyezés, kumite II. helyezés
  • VÉG ALEXANDRA              kata I. helyezés
  • KOMJÁTI MERCÉDESZ       kata II. helyezés, kumite I. helyezés
  • KISS ZOLTÁN                   kumite III. helyezés
  • BAGI TAMÁS                    kumite I. helyezés
  • CZAGÁNY DÓRA               kumite I. helyezés
  • CSORDÁS BETTINA           kumite II. helyezés
  • PÁL TÍMEA                       kata I. helyezés, kumite I. helyezés
  • SZAJKÓ TIBOR                 kumite III. helyezés
  • TÖMPE TAMÁS                 kumite III. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       kata II. helyezés, kumite I. helyezés
  • VARGA DÁNIEL                 kata III. helyezés, kumite II. helyezés
  • DERZSI ANDRÁS               kata II. helyezés, kumite III. helyezés
  • DERZSI TAMÁS                 kata II. helyezés, kumite I. helyezés
  • VIRGA PÉTER                   kata III. helyezés, kumite I. helyezés
  • DOROGI LÁSZLÓ              kumite I. helyezés
  • PELLER ÁDÁM                  kumite I. helyezés
  • MIKLÓS DÁNIEL               kumite II. helyezés
 
  • 8-9 LÁNY CSAPAT KATA I. helyezés, KUMITEI. helyezés
(Benkő, Baranyi, Makay)
  • 8-9 FIÚ CSAPAT KATA I. helyezés, KUMITE II. helyezés
(Vécsei, Fenyvesi, Deák)
  • 12-13 LÁNY CSAPAT KATA I. helyezés, KUMITE II. helyezés
(Pál, Csordás, Czagány, Győriványi)
  • 12-13 FIÚ CSAPAT KUMITE I. helyezés
(Bagi, Varga, Tömpe)
  • 14-15 FIÚ CSAPAT KATA I. helyezés, KUMITE II. helyezés
(Derzsi T., Derzsi A., Virga, Varga)
  • 18-20 FIÚ CSAPAT KUMITE I. helyezés
(Dorogi, Peller, Miklós)
 
ÖSSZESÍTETT CSAPAT I. HELYEZÉS!

 

 

7th EGKF EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

 

2010. MÁJUS 14-16. Ausztria (Graz)

 Indulóink:

Varga Dániel, Virga Péter, Derzsi Tamás, Derzsi András, Győriványi Renáta, Dorogi László, Peller Ádám, Miklós Dániel
 
Eredmény:
  • Virga Péter             kumite I. hely (kadett -57 kg) EURÓPA BAJNOK
  • Dorogi László          kumite I. hely (kadett -63 kg) EURÓPA BAJNOK
  • Győriványi Renáta   kadet kata III. hely, kumite III. hely (kadett -54 kg)
  • Peller Ádám            kumite III. hely (U21 +78 kg)
  • Miklós Dániel          kumite III. hely (U21 -78 kg)
  • Derzsi Tamás          kumite IV. hely (kadett -52 kg)
  • Varga Dániel           kumite VI. hely (kadett -52 kg)
 
 
  • JUNIOR CSAPAT KUMITE III. helyezés
(Dorogi László, Derzsi Tamás, Virga Péter, Derzsi András)
 
  • JUNIOR CSAPAT KATA III. helyezés
(Derzsi Tamás, Varga Dániel, Derzsi András)
 
  • U21 CSAPAT KUMITE IV. helyezés

(Dorogi László, Peller Ádám, Miklós Dániel)

 

HARCOS TÁRSAK KUPA

2010. MÁJUS 1. Csillebérc
 

Indulóink: 49 fő

 

Eredmény:
  • BENKŐ BOTOND           szivacs kumite III. helyezés
  • FISCHER BÁLINT          szivacs kumite III. helyezés
  • CSILLAG MÁRK             szivacs kumite I. helyezés
  • PAPP BÉLA                   szivacs kumite II. helyezés
  • TÖLGYESI MÁTÉ           szivacs kumite II. helyezés
  • GÁL ANDRÁS                szivacs kumite II. helyezés
  • VÉGH ERZSÉBET           szivacs kumite II. helyezés
  • ERŐSS BENCE              szivacs kumite I. helyezés
  • GELLÉRT ANDRÁS        szivacs kumite II. helyezés
  • BECSEI ÁDÁM              szivacs kumite III. helyezés
  • OROSZ DÁNIEL            szivacs kumite II. helyezés
  • KOVÁCS ÁDÁM             szivacs kumite III. helyezés
  • KIRÁLY IVETT              szivacs kumite I. helyezés
  • KIRÁLY BARBARA          szivacs kumite II. helyezés
  • PAPP PÉTER                 szivacs kumite I. helyezés
  • FÖLDESSY FARKAS       kata III. helyezés, szivacs kumite III. helyezés
  • UNGER VENDEL            kata I. helyezés, szivacs kumite I. helyezés
  • AJTONY BALÁZS           kata II. helyezés, szivacs kumite I. helyezés
  • UNGER VANDA             kata I. helyezés, szivacs kumite II. helyezés
  • GÁBOS CSONGOR         kata I. helyezés
  • FALKAI MÁRK               kata I. helyezés, kumite III. helyezés
  • SZABÓ ATTILA             kata I. helyezés, kumite II. helyezés
  • HORVÁTH KORNÉL       kata I. helyezés, kumite I. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER    kata I. helyezés, kumite I. helyezés
  • KOMJÁTI MERCÉDESZ kata II. helyezés, kumite I. helyezés
  • DÉN ZSOMBOR            kata I. helyezés, kumite I. helyezés
 
Extra versenyszámok:
  • ELEK ZOLTÁN              idegen kata III. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   idegen kata II. helyezés
  • DERZSI ANDRÁS          idegen kata III. helyezés
  • DERZSI TAMÁS            idegen kata II. helyezés
  • VIRGA PÉTER              idegen kata III. helyezés
 
Seniorok:
  • BENKŐ ENIKŐ              kata I. helyezés, kumite II. helyezés
  • DERZSI KLÁRA             kata III. helyezés
  • MIKLÓS ANCSA            kumite II. helyezés
  • JÁRMAI VIKTÓRIA        kumite I. helyezés
  • VÉCSEI RÓBERT           kumite I. helyezés
  • JANICSEK ATTILA         kumite IV. helyezés
  • BARANYI RÓBERT         kumite III. helyezés
 
Csapat versenyszámok:
Családi kata:
  • BARANYI ZSÓFI + ROBI   III. helyezés
  • BENKŐ ZSÓFI + ENIKŐ     I. helyezés
  • DERZSI ANDRIS + APU     II. helyezés
  • DERZSI TAMÁS + ANYU    III. helyezés
  • MIKLÓS DÁNIEL + ANCSA III. helyezés
  • UNGER VENDEL + VANDA VI. helyezés
 
Csapat kumite rutinos versenyzőknek:
  • D1 (Vécsei B. Deák R. Kiss Z. Dorogi L. Peller Á. Vécsei R.) II. helyezés
  • D4 (Baranyi Zs. Makay K. Serbán V. Mikós A. Jármai V.) III. helyezés
  • D5 (Benkő Zs. Komjáti M. Pál T. Győriványi R. Benkő E.) III. helyezés
 
 
 
ÖSSZESEN 56 ÉREM ÉS CSAPAT II. HELYEZÉS
 

 

 30th GRAND PRIX SZLOVÁKIA

2010. ÁPRILIS 18. Pozsony, Szolvákia

  • Indulóink: 7 fő

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kata II. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS               kumite III. helyezés

  • DERZSI TAMÁS                 kumite II. helyezés

  • VARGA DÁNIEL                 -

  • VIRGA PÉTER                   kumite III. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ               kumite II. helyezés

  • PELLER ÁDÁM                   kumite I. helyezés

X. NYÍLT WKF KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

2010. MÁRCIUS 20-21. Budapest

Indulóink:  22 fő

(Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Makay Kiara, Deák Roland, Fenyvesi Dominik, Elek Zoltán, Vécsei Balázs, Vég Alexandra, Czagány Dóra, Pál Tímea, Bagi Tamás, Serbán Vivien, Csordás Bettina, Győriványi Renáta, Varga Dániel, Derzsi Tamás, Derzsi András, Virga Péter, Tömpe Tamás, Dorogi László, Peller Ádám, Dorogi Andrea)

  • BENKŐ ZSÓFIA               kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA           kata II. helyezés, kumite I. helyezés

  • MAKAY KIARA                kumite (-35 kg) I. helyezés, (+35 kg) I. helyezés

  • FENYVESI DOMINIK           kata III. helyezés, kumite III. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN                 kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS              kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA               kata III. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA             kumite I. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS               kumite III. helyezés

  • VARGA DÁNIEL              kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • VIRGA PÉTER                   kumite II. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ               kumite III. helyezés

  • PELLER ÁDÁM                   kumite II. helyezés

  • DOROGI ANDREA              kata III. helyezés

CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

2010 MAGYAR BAJNOK CSAPATA A DYNAMIC

 

X. KUSHIDO ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

2010. MÁRCIUS 13. Budapest

Indulóink:  12 fő

(Benkő Zsófia, Deák Roland, Vécsei Balázs, Elek Zoltán, Fenyvesi Dominik, Czagány Dóra, Győriványi Renáta, Csordás Bettina, Serbán Vivien, Derzsi András, Kiss Zoltán, Varga Dániel)

  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN                   kata I. helyezés, kumite II. helyezés
  • FENYVESI DOMINIK          kumite I. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS                kata III. helyezés, kumite I. (-25 kg), I. (-30 kg) helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA               kumite I. (-40 kg), I. (+40 kg) helyezés

  • CSORDÁS BETTINA           kumite III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • VARGA DÁNIEL                 kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS               kata III. helyezés, kumite III. helyezés

 

ÖSSZESÍTETT CSAPAT I. HELYEZÉS!

LEGEREDMÉNYESEBB KUMITE CSAPAT ÉS LEGEREDMÉNYESEBB KATA CSAPAT

 

KODOMO KUPA MEGHÍVÁSOS BAJNOKSÁG

2010. MÁRCIUS 07. Budapest

Indulóink:  61 fő

Eredmény:

  • BENKŐ BOTOND           shikodachi I. helyezés, szivacs kumite II. helyezés

  • FISCHER BÁLINT          shikodachi III. helyezés, szivacs kumite III. helyezés

  • CSILLAG MÁRK             shikodachi I. helyezés, szivacs kumite I. helyezés

  • PAPP BÉLA                   shikodachi I. helyezés, szivacs kumite II. helyezés

  • TÖLGYESI MÁTÉ           shikodachi III. helyezés, szivacs kumite III. helyezés

  • GÁL ANDRÁS                shikodachi II. helyezés, szivacs kumite I. helyezés

  • GARABICS BÁLINT        shikodachi III. helyezés, szivacs kumite I. helyezés

  • ERŐSS BENCE              shikodachi I. helyezés, szivacs kumite II. helyezés

  • FÖLDESSY FARKAS       shikodachi I. helyezés, szivacs kumite I. helyezés

  • GELLÉRT ANDRÁS        shikodachi III. helyezés, szivacs kumite II. helyezés

  • BECSEI ÁDÁM              shikodachi II. helyezés

  • OROSZ DÁNIEL            shikodachi III. helyezés, szivacs kumite II. helyezés

  • BONDÁR KRISTÓF        shikodachi I. helyezés

  • KIRÁLY IVETT              shikodachi III. helyezés, szivacs kumite III. helyezés

  • KIRÁLY BARBARA          shikodachi II. helyezés

  • HORVÁTH AIDA            shikodachi III. helyezés

  • GYŐRI ZSÓFIA             shikodachi II. helyezés

  • PAPP PÉTER                 shikodachi II. helyezés, szivacs kumite II. helyezés

  • UNGER VENDEL            kata I. helyezés, szivacs kumite I. helyezés

  • AJTONY BALÁZS           kata II. helyezés, szivacs kumite II. helyezés

  • UNGER VANDA             kata III. helyezés

  • ORSÓ MÁRTON            kata III. helyezés, szivacs kumite III. helyezés

  • GÁBOS CSONGOR        kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • MAJLÁTH BENCE          kata III. helyezés

  • FALKAI MÁRK               kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • SCHLOSSER DOMINIK   kata III. helyezés

  • SZABÓ ATTILA             kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • HORVÁTH KORNÉL       kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • MENYHÁRT ALEXANDRA kata III. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA             kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • MAKAY KIARA              kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • BÁLINT KRISZTOFER    kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • GÁL RÓBERT               kata III. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA         kata I. helyezés

  • KISS ZOLTÁN              kata II. helyezés, kumite I. helyezés

  • KOMJÁTI MERCÉDESZ  kumite II. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS           kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • FENYVESI DOMINIK     kata II. helyezés, kumite I. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA          kumite I. helyezés

  • DEÁK ROLAND            kumite I. helyezés

  • MÁLNAI ÁRON             kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • SZAJKÓ TIBOR            kata III. helyezés, kumite III. helyezés

  • NAGY BENCE               kata II. helyezés

  • BAGI TAMÁS               kumite I. helyezés

  • CSORDÁS BETTINA      kumite I. helyezés

  • SERBÁN VIVIEN            kata III. helyezés, kumite III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS           kata I. helyezés

  • DERZSI TAMÁS             kumite III. helyezés

  • VARGA DÁNIEL             kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • VIRGA PÉTER               kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ          kumite III. helyezés

Seniorok:

  • BENKŐ ENIKŐ              kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • MIKLÓS ANCSA            kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • JÁRMAI VIKTÓRIA        kumite III. helyezés

  • VÉCSEI RÓBERT           kumite II. helyezés

  • JANICSEK ATTILA         kumite IV. helyezés

  • BARANYI RÓBERT         kumite I. helyezés

  • CSÁKY ATTILA              kumite I. helyezés

 

ÖSSZESEN 92 ÉREM

GRATULÁLUNK MINDEN KICSI ÉS NAGY HARCOSUNKNAK J

X. HALOM KUPA HÁZI BAJNOKSÁG

2010. FEBRUÁR 27. Szigethalom

Indulóink:  12 fő

  • UNGER VENDEL            kata II. helyezés

  • AJTONY BALÁZS           kata I. helyezés

  • GÁBOS CSONGOR         kata II. helyezés

  • UNGER VANDA             kata III. helyezés

  • FALKAI MÁRK               -  (kata VI. helyezés)

  • SCHLOSSER DOMINIK   kata III. helyezés

  • SZABÓ ATTILA               kata III. helyezés

  • HORVÁTH KORNÉL        - (kata VI. helyezés)

  • FARKAS TAMÁS             - (kata VI. helyezés)

  • BÁLINT KRISZTOFER       kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • KOMJÁTI MERCÉDESZ   kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • MÁLNAI ÁRON                kata I. helyezés, kumite I. helyezés

 

GRATULÁLUNK MINDEN KEZDŐ VERSENYZŐNKNEK

SZÉP MUNKA VOLT

 

 

TATAMI TEAM KUPA NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2010. FEBRUÁR 21. Budapest 

Indulóink:  33 fő  

  • BÁLINT KRISZTOFER  kata I. helyezés
  • GÁL RÓBERT               -
  • ORSÓ MÁRTON             -
  • GÁBOS CSONGOR         kata IV. helyezés
  • FALKAI MÁRK               kata III. helyezés
  • ELEK ZOLTÁN            kata I. helyezés
  • DEÁK ROLAND           kumite I. helyezés
  • FENYVESI DOMINIK      kata II. helyezés, kumite II. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA          kata III. helyezés, kumite II. helyezés
  • BENKŐ ZSÓFIA             kata II. helyezés
  • MAKAY KIARA               kata III. helyezés, kumite II. helyezés
  • MÁLNAI ÁRON              -
  • PÁL MARTIN                 kata IV. helyezés
  • SZABÓ ATTILA              kata II. helyezés
  • VÉG ALEXANDRA          kata III. helyezés
  • CZAGÁNY DÓRA           kumite I. helyezés
  • KOMJÁTI MERCÉDESZ   kata III. helyezés, kumite I. helyezés
  • PÁL TÍMEA                   kata III. helyezés , kumite I. helyezés
  • CSORDÁS BETTINA       kata I. helyezés
  • SERBÁN VIVIEN            kata II. helyezés, kumite III. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata I. helyezés, kumite III. helyezés
  • KISS ZOLTÁN                kata III. helyezés, kumite I. helyezés
  • SZAJKÓ TIBOR              kata II. helyezés, kumite II. helyezés
  • TÖMPE TAMÁS              -
  • NAGY BENCE                kata I. helyezés
  • VARGA DÁNIEL             kata III. helyezés
  • VIRGA PÉTER               -
  • DOROGI LÁSZLÓ           kumite I. helyezés
  • URI ZSOLT                   -
  • CSÁKY ATTILA              -
  • PELLER ÁDÁM               kumite I. helyezés
  • DOROGI ANDREA         kata I. helyezés
  • MIKLÓS DÁNIEL           -

 

ÖTÖDIK ALKALOMMAL !!!

is a legeredményesebb csapat a Dynamic Kse lett, 32 éremmel

 

 

13. STYRIAN OPEN

2010. FEBRUÁR 13. Ausztria (Fürstenfeld)

Indulóink:

Varga Dániel, Virga Péter, Győriványi Renáta, Dorogi László, Peller Ádám, Miklós Dániel

Eredmény:

  • Győriványi Renáta   kata III. hely, kumite III. hely (-54 kg), I. hely (kadett +54 kg)

  • Varga Dániel           kumite II. hely (kadett -52 kg)

  • Virga Péter             kata II. hely, kumiteI. hely (kadett -52 kg)

  • Dorogi László          kumite I. hely (kadett -63 kg)

  • Peller Ádám            kumite I. hely (junior -76 kg)

  • Miklós Dániel          kumite III. hely (felnőtt -67 kg)
  • JUNIOR CSAPATKUMITEI. helyezés

(Dorogi László, Peller Ádám, Virga Péter, Varga Dániel)

  • FELNŐTT CSAPAT KUMITE II. helyezés

(Dorogi László, Peller Ádám, Miklós Dániel)

XV. KERÜLETI DIÁKOLIMPIA

2010. FEBRUÁR 06. Budapest

Indulóink: Benkő Zsófia, Baranyi Zsófia, Bálint Krisztofer, Elek Zoltán, Makay Kiara, Vécsei Balázs, Deák Roland, Czagány Dóra, Vég Alexandra, Szajkó Tibor, Kiss Zoltán, Csordás Bettina, Serbán Vivien, Nagy Bence, Varga Dániel, Virga Péter, Uri Zsolt

Eredmény:

  • Benkő Zsófia          kata I. hely, kumiteI. hely

  • Baranyi Zsófia        kata II. hely, kumite II. hely

  • Bálint Krisztofer      kata I. hely, kumiteI. hely

  • Elek Zoltán            kata I. hely, kumiteI. hely

  • Makay Kiara           kata I. hely, kumiteI. hely

  • Vécsei Balázs         kata I. hely, kumiteI. hely

  • Deák Roland          kata I. hely, kumiteI. hely

  • Czagány Dóra         kata II. hely, kumiteI. hely

  • Vég Alexandra        kata I. hely

  • Szajkó Tibor           kumite II. hely

  • Kiss Zoltán             kata II. hely, kumite III. hely

  • Csordás Bettina      kata I. hely, kumiteI. hely

  • Serbán Vivien         kata III. hely, kumite III. hely

  • Nagy Bence            kata III. hely

  • Varga Dániel           kata I. hely, kumite III. hely

  • Virga Péter             kata I. hely, kumiteI. hely

  • Uri Zsolt                 kumite II. hely

“BOTOND” KARATE KUPA

2010. JANUÁR 30. Piliscsaba

Indulóink: Bálint Krisztofer, Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Elek Zoltán, Dén Zsombor, Málnai Áron, Vécsei Balázs, Vég Alexandra, Kiss Zoltán, Komjáti Mercédesz, Bagi Tamás, Csordás Bettina, Serbán Vivien, Varga Dániel, Tömpe Tamás, Virga Péter, Dorogi László, Peller Ádám 

Eredmény:

  • Baranyi Zsófia         kata I. hely , kumite -30 kg I. hely, kumite +30 kg I. hely

  • Benkő Zsófia           kata I. hely , kumite -25 kg I. hely, kumite +325 kg I. hely

  • Elek Zoltán             kata II. hely , kumiteI. hely

  • Dén Zsombor          kata III. hely , kumite II. hely

  • Málnai Áron            kata I. hely , kumite III. hely

  • Vécsei Balázs          kata I. hely , kumiteI. hely

  • Vég Alexandra        kata I. hely (10-11 év), kataI. hely (12-13 év)

  • Komjáti Mercédesz  kata III. hely , kumite III. hely

  • Kiss Zoltán             kata I. hely , kumite III. hely

  • Bagi Tamás            kata II. hely , kumiteI. hely

  • Csordás Bettina       kata III. hely , kumite III. hely

  • Serbán Vivien          kata II. hely , kumite III. hely

  • Varga Dániel           kata II. hely (12-13) kata III. hely (14-15) , kumite III. hely

  • Tömpe Tamás         kata I. hely

  • Virga Péter             kata III. hely , kumite III. hely

  • Dorogi László          kumite I. hely

  • Peller Ádám            kumite I. hely

CSAPAT I. HELYEZÉS

 

MICHAL BOZOGAN EMLÉKVERSENY

2010. JANUÁR 09. Kassa (Szlovákia)

Indulóink: Derzsi András, Derzsi Tamás, Virga Péter, Dorogi László, Peller Ádám

Eredmény:

  • Derzsi Tamás   III.hely kumite

  • Derzsi András   IV. hely kumite

  • Peller Ádám     IV. hely kumite